loading

Fytofontana Gyntima čapíky Forte 10 ks + umývacia pena 150 ml

Značka: Herb Pharma | Kód: z58692
Herb Pharma Fytofontana Gyntima čapíky Forte 10 ks + umývacia pena 150 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Gyntima intímny pena je účinný, osviežujúci a jemný umývací prostriedok s optimálnym pH, vyvinutý špeciálne pre intímnu hygienu ženy. Pomáha predchádzať vaginálnym infekciám. Umývacia pena je vhodná aj na holenie intímnych partií. Nedráždi a zabezpečí pre pokožku vášho tela dlhotrvajúcu sviežosť. Kyselina mliečna reguluje pH.

 

Vaginálne čapíky Probiotica Forte sa odporúčajú používať dlhodobo ako súčasť pravidelnej starostlivosti o zdravé prostredie pošvy. Vytvárajú totiž živnú pôdu pre laktobacily nachádzajúce sa vo vaginálnej flóre a zabezpečujú tak ich optimálne rozmnožovanie. Tieto prirodzene mliečne kultúry chránia pred škodlivými baktériami a infekciami a zaisťujú prirodzenú biologickú rovnováhu v pošve. Zvlášť účinné je používanie čapíkov v období menopauzy a laktácie.

 

Zloženie:

Gyntima intímny pena: Aqua, Sodium Laureth Sulphate, Lauramidopropyl Betaín, Citrus Grandis, Panthenol, Salvia Officinalis, Aloe Vera gél, Methylchloroisothiazolinone (and) methylisothiazolinone.

Gyntima vaginálne čapíky Probiotica Forte: Laktóza, kyselina mliečna, proteose peptón, kyselina listová, šalvia lekárska (Salvia officinalis, extrakt), tea tree oil (Melaleuca alternifolia), PEG-32, PEG-20, polysorbát 20, chlorid sodný, magnézium sulfát .

Ako používať:

Gyntima intímny penu naneste na vlhké telo a opláchnite, používajte podľa potreby. Gyntima vaginálne čapíky Probiotica Forte sa aplikujú 1x denne, ideálne večer pred spaním po kúpaní 10 dní. Preventívne aplikujte čapíky 2x týždenne.

Balenie:

10 ks + 150 ml

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky pre intímnu hygienu.

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Sexualita a afrodiziaká - Intímna hygiena

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE