loading

Fytofontana ViroStop ústny sprej 30 ml + Aloe vera nosný spray 20 ml ZADARMO

Značka: Herb Pharma | Kód: z42039
Herb Pharma Fytofontana ViroStop ústny sprej 30 ml + Aloe vera nosný spray 20 ml ZADARMO
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

ViroStop sprej obsahuje jedinečnú kombináciu prírodných zložiek, vďaka ktorých vlastnosti je ViroStop možné použiť aj v prípade vírusového, alebo bakteriálneho ochorenia.

Zloženie:

 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • Normálna funkcia dolných močových ciest
 • Normálna funkcia horných ciest dýchacích
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • normálne trávenie
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • antioxidant
 • Normálny stav kostí a kĺbov
 • hormonálna rovnováha
 • menopauzálny komfort
 • (Pred) menštruačný komfort
 • potenie
 • zdravie žien
 • vlasy
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Normálna činnosť tráviacej sústavy a čriev
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • Relaxácia - spánok

Prídavné látky:

suprasweet, sorbát draselný, voda

Dávkovanie:

Aplikujte 2x denne 5 vstrekov do úst, deťom starším ako 6 rokov sa podávajú 2x 2 vstreky denne. V prípade akútneho stavu aplikujte 3x denne 5 vstrekov do úst, deťom starším ako 6 rokov sa podávajú 3x 2 vstreky denne.

Sprejová forma umožňuje jednoduchú a rovnomernú aplikáciu na sliznicu. Začnite s užívaním ViroStop spreje ihneď pri prvých príznakoch prechladnutia (škrabanie v hrdle, kýchanie), skôr než sa ochorenie vyvinie. Taktiež ho používajte, ak ste vystavení riziku nákazy.

Pre dosiahnutie lepšieho efektu užívajte ešte 3 dni po odznení ochorenia. Dĺžka aplikácie by nemala prekročiť 14 dní.

Balenie:

30 ml + Aloe vera nosný spray 20 ml ZD ARMA

Upozornenie:

Zdravotnícka pomôcka je určená pre dospelých a deti od 6 rokov. Kontaktujte svojho lekára v prípade, ak príznaky ochorenia pretrvávajú dlhšie ako 7 dní, ak sa príznaky zhoršujú alebo sú sprevádzané horúčkou, ak ste tehotná alebo dojčíte. Krajina pôvodu Veľká Británia.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky na imunitný systém .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
10.01.2018
Bola som prekvapená účinkom ústneho spreja Virostop. Behom pár dní ma prešla bolesť v krku. Len má veľmi nepríjemnú chuť. Ešte pár dní som ho používala preventívne.
03.08.2017
S Virostopem mám už niekoľko rokov dobré skúsenosti, nie je síce zázračný, ale ak bol nasadený intenzívne na úplnom začiatku bežné virózy, veľmi často sa mi ju podarilo zažehnať. Po rozbehnutí príznakov som už žiadny veľký efekt nespozorovala. V porovnaní s prípravkami s Echinaceou, Preventanu, hlivy pod. Nám v rodine Virostop vychádza najlepšie.
16.06.2014

Aloe vera som zakúpila pre svoju dcéru a vnuka, boli stále chorí. Myslím, že im obom pomohol. Žihľavu som užívala ja, keď som mala zápal priedušiek. Síce som skončila taky na antibiotikách, 14 dní som odolávala, snažila sa liečiť len bylinkami, ale myslím, že preparát je dobrý skôr ako prevencia. Keď choroba prepukne do aktívneho štádia, tak už asi veľmi nepomôže. Ovsená kúpeľ pre 16 mesačné vnučku, u ktorej sa prejavil atopický ekzém, pomáha. Očný gél je výborný, upokojuje pri alergii a oči sa rýchlo upokojili. Aloe vera nosný spray je výborný, vnukovi moc pomáhal pri alergickej nádche. Odporúčam.

05.05.2014

S produktom Aloe vera nosný spray som veľmi spokojný.

14.04.2014

Chcela Aloe vera nosný spray odporučím. Je to už môj tretí nákup tohto výrobku a som s ním spokojná nielen ja, ale aj ostatní moja rodina. Je úplne nedráždivý a dá sa používať dlhodobo napríklad cez zimu, kedy nám suchý vzduch od kúrenia v dome robí ťažkosti s dýchaním.

HORE