loading

Fytofontana ViroStop ústny sprej 30 ml

Značka: Herb Pharma | Kód: z3523
Herb Pharma Fytofontana ViroStop ústny sprej 30 ml
Zľava 8%
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Snížili jsme pro vás cenu tohoto produktu o 8%. Akční nabídka platí do 31.12.2019 nebo do vyprodání zásob.
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

ViroStop sprej obsahuje jedinečnú kombináciu prírodných zložiek pre našej imunitu a dýchacie cesty.

Zloženie:

 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • Normálna funkcia dolných močových ciest
 • Normálna funkcia horných ciest dýchacích
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • normálne trávenie
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • antioxidant
 • Normálny stav kostí a kĺbov
 • hormonálna rovnováha
 • menopauzálny komfort
 • (Pred) menštruačný komfort
 • potenie
 • zdravie žien
 • vlasy
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Normálna činnosť tráviacej sústavy a čriev
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • Relaxácia - spánok

Prídavné látky:

suprasweet, sorbát draselný, voda

Dávkovanie:

Aplikujte 2x denne 5 vstrekov do úst, deťom starším ako 6 rokov sa podávajú 2x 2 vstreky denne. V prípade akútneho stavu aplikujte 3x denne 5 vstrekov do úst, deťom starším ako 6 rokov sa podávajú 3x 2 vstreky denne.

Sprejová forma umožňuje jednoduchú a rovnomernú aplikáciu na sliznicu. Začnite s užívaním ViroStop spreje ihneď pri prvých príznakoch prechladnutia (škrabanie v hrdle, kýchanie), skôr než sa ochorenie vyvinie. Taktiež ho používajte, ak ste vystavení riziku nákazy.

Pre dosiahnutie lepšieho efektu užívajte ešte 3 dni po odznení ochorenia. Dĺžka aplikácie by nemala prekročiť 14 dní.

Balenie:

30 ml

Upozornenie:

Zdravotnícka pomôcka je určená pre dospelých a deti od 6 rokov. Kontaktujte svojho lekára v prípade, ak príznaky ochorenia pretrvávajú dlhšie ako 7 dní, ak sa príznaky zhoršujú alebo sú sprevádzané horúčkou, ak ste tehotná alebo dojčíte. Krajina pôvodu Veľká Británia.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky na imunitný systém .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
10.01.2018
Bola som prekvapená účinkom ústneho spreja Virostop. Behom pár dní ma prešla bolesť v krku. Len má veľmi nepríjemnú chuť. Ešte pár dní som ho používala preventívne.
03.08.2017
S Virostopem mám už niekoľko rokov dobré skúsenosti, nie je síce zázračný, ale ak bol nasadený intenzívne na úplnom začiatku bežné virózy, veľmi často sa mi ju podarilo zažehnať. Po rozbehnutí príznakov som už žiadny veľký efekt nespozorovala. V porovnaní s prípravkami s Echinaceou, Preventanu, hlivy pod. Nám v rodine Virostop vychádza najlepšie.
30.10.2012

Dobrý deň, sprej - ViroStop ústny sprej - to je skrátka naozaj vynikajúci prípravok. Ohromne ma pomohol, keď som po druhej ochorela chrípkou a nemohla som sa z toho vyhrabať až vďaka tomuto prípravku som sa z toho definitívne uzdravila. Druhý kus som hneď ponúkla svojmu synovi 32 rokov, ktorý tiež stále trpel dlhodobým nachladnutím a tiež sa z toho bezva dostal. Ešte neskôr, keď už som bola vyliečená a myslela som si, že som sa stretla s vírusom - opäť som si striekla päť vstrekov a dobrý, naďalej som už chorá nebola. Keďže som už svoj prípravok do dna vyčerpala, budem v blízkej dobe opäť objednávať. Aby som mala doma pre prípad ďalšej choroby. Aj keby som mala použiť až v novembri či januári 2013.

30.10.2012

Dobrý deň, Fytofontana ViroStop ústny sprej používam pri bolesti alebo škrabanie v krku, ak ho začnem používať včas pri prvých príznakoch, tak stačí po tri dni dvakrát denne streknúť do krku a zápal je preč. Chuť prípravku je spočiatku nepríjemná, ale len chvíľu, po chvíli sa zmení v osviežujú mentolovou chuť. Používa ho aj môj desaťročný syn. Acai ovocný prášok užívam jednu malú lyžičku denne, niekedy aj obdeň, niekedy aj niekoľko dní vynechám, vždy podľa potreby. Bývam často veľmi unavená, keď užívam prášok Acai, tak únava ako keď zázrakom zmizne a mám viac energie. Od tej doby, čo ho užívajú som aj v lepšej psychickej pohode. Mám po ňom aj trochu menšiu chuť na sladkosti, ale tá sa zase hneď dostaví, a to v maximálnej forme, keď užívanie na chvíľu preruším. Iných účinkov si nie som vedomá. Pijem ho ráno buď v káve alebo si ho rozrobíme len do vody, chuť nemá nejakú výraznú, takže sa mi ani chuťovo nezprotivil. Prípravkom som nadšená a určite si ho objednám znova.

100%

06.12.2019
na začiatok pokašliavania ,bol účinok dobrý.
HORE