loading

Gél myrtový s avokádom - energizujúci, protizápalový 50 ml

Značka: Aromedica | Kód: z3925
Aromedica Gél myrtový s avokádom - energizujúci, protizápalový 50 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Gél myrtový je určený pre pleť so sklonom k zápalom, akné, plesniam, vráskam, dermatitídam. Je ideálny na mastnú pleť s otvorenými pórmi. Gél podporuje hojenie a vymiznutiu jaziev. Myrtový gél môžete použiť na naparovanie alebo ako masku.

Prídavné látky:

Aqua natural, Persea gratisima oil, Myrtus communis oil, Cymbopogon martinii oil, Carbomer, Fructose, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, ascorbic acid, Citric acid, trietanolamín, Tocopheryl acetate, Metylparabén, Propylparaben

Ako používať:

Gél naneste na pleť alebo pokožku tela a rozotrite. Je vhodný pre všetky časti tela.

Naparovanie pleti: naneste silnejšiu vrstvu gélu a priložte nahriaty uterák. Počkajte až do úplného vstrebania. Gél veľmi dobre pleť chráni a počas naparovania vyživuje.

Balenie:

50 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky pre výživu pleti .

Informacie o značke Aromedica

AROMEDICA, spol. s ro. je česká inovačný a vývojová firma, výrobca klasické aromaterapia, farmaceutické aromakosmetiky, fytoterapeutík a potravinových doplnkov s dlhou tradíciou a širokým sortimentom liekov pre farmaceutické a kozmetické použitie. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1990. Niekoľko produktov je registrované ako patent a chránený vzor. Receptúry sú postavené na princípe synergie mnohých účinných prírodných látok, nie je použitie jednej alebo dvoch ingrediencií v minimálnom množstve. Výroba je zabezpečovaná v spoločnostiach s certifikátmi ISO a SVP. V súčasnej dobe exportuje produkty do niekoľkých štátov Ázie a Európy. Všetky výrobky AROMEDICA prechádzajú štandardnými testami pre kozmetické prípravky a potravinové doplnky.

Prehliadnite si certifikát značky Aromedica.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


85%
Hodnotenie
20.05.2014

Myrtový gél som našla náhodou na jednej internetovej stránke, a keďže mám problematickú pleť, chcela som ho vyskúšať. A vôbec neľutujem, veľmi mi vyhovuje, môžem ho odporučiť všetkým, ktorí majú problematickú pleť.

08.04.2014

Beta karotén poznám a beriem vždy pred letom kvôli opálenie a aby mi potom dlhšie vydržalo. Gél myrtový s avokádom som kupovala pre dcéru na akné, pretože ho má na chrbte vo väčšej miere. Gél zabral tak na pol, ale to by sme ho museli mať ďaleko viac, než je v kelímkz, Inak si myslím, že je to dobrý výrobok a ten účinok má.

30.12.2013

Myrtový gél je výborný. Počas 1 týždňa zredukoval mojej akné na 2 malé červené bodky. Maximálna spokojnosť.

100%

21.09.2019
Výborný, počas 1 týždňa zredukoval moje akné na 2 malé červené bodky. Maximálna spokojnosť
Pre: Výborný, počas 1 týždňa zredukoval moje akné na 2 malé červené bodky. Maximálna spokojnosť.

Proti: Nič

70%

21.09.2019
HORE