loading

SALUTEM Pharma Gelactiv Proteo-Enzyme Q 120 tbl.

Kód produktu: z44468

SALUTEM Pharma Gelactiv Proteo-Enzyme Q 120 tbl.

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

SALUTEM PharmaGelactiv Proteo-Enzyme Q 120 tbl.536.36out_of_stock

Popis:

GelActiv Proteo-Enzyme Q je inovatívny prípravok novej generácie na kĺby s postupne uvoľňujú glukózamínom as aktívnymi enzýmami.

GelActiv Proteo-Enzyme Q kombinuje overený glukosamín (z kôrovcov) zo skupiny látok SYSADOA s vysoko aktívnymi enzýmami - proteázami. Glukosamín sulfát je obsiahnutý v unikátnej forme Slow release, ktorá umožňuje postupné uvoľňovanie glukosamínu v ľudskom organizme, čo je pre výživu potrebných miest veľmi dôležité .

 

Ďalšie účinnou zložkou prípravku GelActiv Proteo-Enzyme Q je vitamín C, ktorý prispieva k tvorbe kolagénu v ľudskom organizme a tým prispieva k normálnej funkcii kostí a chrupaviek.

Prípravok GelActiv Proteo-Enzyme Q je určený pre všetkých, ktorí nadmerne zaťažujú svoje kĺby (ťažko pracujúci, aktívne aj rekreační športovci, ľudia s nadváhou) a pre starších ľudí s už opotrebovanými kĺbmi.

Zloženie v 1 tablete:

Množstvo 'Zložka 'Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
800 mg xGlukozamín sulfát x 2 KCl
40 mg xVitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný)
xProteáza (enzýmy) 18 750 IU

Prídavné látky:

plnidlo (mikrokryštalická celulóza celulóza, maltodextrín), látka protihrudkujúca (stearan horečnatý), poťahové látky (polyvinyl alkohol, hypromelóza, polyethylglycol, mastenec, oxid titaničitý)

Dávkovanie:

Užívajte 2 tablety denne, najlepšie 1 tabletu ráno a 1 tabletu večer pred jedlom, prípadne 2 tablety ráno pred prvým jedlom. Celková odporúčaná doba užívania je 1-2 mesiace. Po 1 mesiaci možno celkovú kúru opakovať.

Balenie:

120 tabliet - 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred slnečným žiarením. V prípade porúch krvnej zrážanlivosti konzultujte užívanie s lekárom.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na kĺby .

Značka:

SALUTEM Pharma

Prezerali ste tieto produkty

  • SALUTEM Pharma Gelactiv Proteo-Enzyme Q 120 tbl.
Lekárska poradňa zadarmox
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni