loading

GHR Natural 88 kapsúl

Značka: Dr. Sohne | Kód: z3348
Dr. Sohne GHR Natural 88 kapsúl
Doprava zadarmo
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  3 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

GHR Natural je 100% prírodný prípravok, ktorý svojím jedinečným zložením dokáže znovu prinútiť telo k produkcii rastového hormónu.

Názov GHR Natural sa skladá zo slov Growth Hormón Receptor = receptor (stimulant) rastového hormónu a slová Natural = prírodné. Je to teda prírodný stimulant rastového hormónu.

Zloženie v 1 kapsuli:

 • Normálna hladina glukózy v krvi
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • antioxidant
 • sexuálne zdravie
 • vitalita
 • Duševný stav a výkon koncentrácie, koordinácie, stres
 • Fyzický výkon a stav - kyselina mliečna
 • erekcia
 • Únava, Pamäť, Slabosť - vyčerpanie
 • krvný obeh
 • Kognitívna a duševná výkonnosť
20 mg  Komplex sójových fosfatidov (fosfatidylserín 40%, fosfatidylcholín, fosfatidyletanolamín, fosfatidylinositolstearát)

Prídavné látky:

extrakt z bravčových tkanív (5 mg hypotalamus, 20 mg adenohypofýzy), stearát horečnatý, ryžová múčka, želatína

Dávkovanie:

Užívajte 4 kapsule denne, vždy naraz. Užívajte 5 dní po sebe a potom 2 dni vynechajte. Tento cyklus opakujte. Pre lepší účinok užívajte prípravok tesne pred spánkom a 3 hodiny po poslednom
jedle, kapsle zapite vodou.

GHR Natural je prípravok k dlhodobému použitie. Účinky sa prejavujú individuálne, pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať prípravok v opakovaných trojmesačných cykloch.

Prípravok GHR Natural je primárne určený pre osoby staršie ako 40 rokov, u ktorých je hladina rastového hormónu už veľmi nízka as rastúcim vekom naďalej klesá. Užívať ho môžu aj ľudia mladší, u ktorých je pokles rastového hormónu výraznejšie a rýchlejšie pociťujú ťažkosti spojené so starnutím organizmu. Užívateľská hranice by však nemala byť nižšia ako 35 rokov (mladší organizmus totiž ešte sám produkuje dostatočné množstvo rastového hormónu). Veková hranica užívateľov, pre ktorú je prípravok mimoriadne účinný, je 40 a viac rokov.

Balenie:

88 kapsúl - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy a osoby trpiace rakovinou. Tento prípravok nie je určený pre diagnózu alebo liečbu akejkoľvek choroby. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Po otvorení dózu starostlivo uzavrite a skladujte v suchu pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným svetlom. Krajina pôvodu USA.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky na starnutie a dlhovekosť .

Informacie o značke Dr. Sohne

KONTAKT: Dr. Sohne , sro, Břidličná 801, 742 85 Vřesina.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

23.10.2018
HORE