loading

GINKGOMAX + Lecitín 90 tob. + 30 tob. ZADARMO

Značka: Simply You | Kód: z43467 | Doplnok stravy
Simply You GINKGOMAX + Lecitín 90 tob. + 30 tob. ZADARMO
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

GINKGOMAX + Lecitín je doplnok stravy, ktorý podporuje normálnu mozgovú činnosť . GINKGOMAX + Lecitín

je unikátny svojim vysokým obsahom štandardizovaného extraktu Ginkgo biloby a tiež vysokým obsahom lecitínu .

Zloženie v 1 tobolke:

1200 mg  Lecitín
 • antioxidant
 • Normálna činnosť mozgu
 • duševná rovnováha
 • Mikrocirkulácia krvného systému
 • kognitívne funkcie
 • Periférny obehový systém - oči - počutie

Prídavné látky:

včelí vosk, sójový olej, želatína, glycerín, karamel, čistená voda

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne, najlepšie po jedle. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

90 kapsúl + 30 kapsúl ZADARMO - dávka na 4 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Ukladať mimo dosahu deti! Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Výrobok nie je určený ako náhrada stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje sóju. Zvýšená opatrnosť je nutné dbať pri súčasnom užívaní liekov proti zrážanlivosti krvi. Skladujte v suchu a tme pri teplote 15-25 ° C.

Náš tip:

Prípravky Da Vinci Academia sú vyrábané v súlade s najnovšími poznatkami moderného výskumu a vedy. Odráža sa v nich princíp optimálneho súzvuk medzi prírodou a potrebami ľudského organizmu. Da Vinci Academia podporuje vzdelávacie programy UNICEF. Spoločne s nami tak pomáhate umožniť deťom stať sa všetkým, čím môžu byť!

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s lecitínom a ginkgo biloba .

Ďalšie informácie o produkte GINKGOMAX + Lecitín nájdete v článku Synergické pôsobenie Ginkgo biloby a Lecitínu .

Informacie o značke Simply You

Spoločnosť SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. je dynamicky rastúca spoločnosť špecializujúca sa na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu vysoko kvalitných nutraceutík, farmakosmetiky a zdravotníckych pomôcok. Naše prípravky sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a konkurencieschopnou cenou. Aktivity spoločnosti SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. sú rozprestreté celosvetovo, produkty spoločnosti sú distribuované do takmer dvoch desiatok krajín.

Výrazné investície do výskumu, vývoja, moderných technológií a efektívnosti procesov umožňujú vysokú mieru uspokojenia potrieb našich zákazníkov. Poskytujeme komplexný informačný servis ako lekárom a lekárnikom, tak spotrebiteľom, ktorí aktívne starajú o svoje zdravie. Našou filozofiou je aktívne sa podieľať na zlepšení zdravia zákazníkov a prispievať tak k ich šťastnejšiemu a spokojnejšiemu životu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


95%
Hodnotenie
18.12.2013

Je mi 52 rokov. Robím učiteľku v materskej škôlke a so zabúdaním som začínala mať problémy. Už pol roka beriem GINKGOMAX + Lecitín a som spokojná. A bonus navyše, už netrpím v noci ľadovým nohami.

13.05.2013

S produktom GINKGOMAX som spokojná a budem ho používať aj naďalej.

30.10.2012

Dobrý deň, s uvedenými produktmi som spokojný, užívam je s prestávkami už dlhšiu dobu. GINKGOMAX + Lecitín naozaj priaznivo pôsobí na prekrvenie a celkovo lepšiu výkonnosť, najmä u starších osôb. Môžem ho z vlastných skúseností len odporučiť. GelActiv Silver ma zbavil občasných bolestí kĺbov. Môžem k tomu len poznamenať, že aj v neskoršom veku nemožno zabúdať na primerané zaťažovanie pohybového aparátu, potom GelActiv Silver ako podporný prostriedok pôsobí znamenite. Oba produkty sa spolupodieľajú na tom, že vo svojich 68 rokoch si pripadám fyzicky aj mentálne zdatnejší než v 50. rokoch. Určite som zdravšie ako vtedy.

30.10.2012

GINKGOMAX + Lecitín mi veľmi pomáha, užívam ho pravidelne, som plne spokojný.

30.10.2012

Dobrý deň, s prípravkami sme spokojní. GINKGOMAX + Lecitín užíva dcéra, mala problémy so sústredením na strednej škole a dostala odporúčanie od kamarátky na tento liek. Pociťuje zlepšenie. Druhý prípravok ArthroStop Chondro bol pre manžela, už ho má asi tretí rok a je spokojný, pomáha mu na bolesti kolien, 2x za rok túto kúru opakuje.

HORE