loading

Glutathion 1000 mg 60 kapslí

Značka: SALUTEM Pharma | Kód: z58060 | Doplnok stravy
SALUTEM Pharma Glutathion 1000 mg 60 kapslí
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Glutathion je dôležitým antioxidantom v ľudskom organizme. Je zvlášť významne zastúpený v pečeni, kde podporuje detoxikáciu organizmu.

Prípravok Glutatión obsahuje tiež kyselinu alfa-lipoovú, extrakt z plodov čučoriedky a vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Tým chránia organizmus pred predčasným starnutím a má silný detoxikačný účinok.

Zloženie v 1 kapsuli:

 • Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, ak sa v jednej dávke aspoň 1,5 mg vitamínu E.
 • antioxidant
 • Trávenie - črevný tranzit
 • Hladina cukru v krvi

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 2 x denne. Užívajte po jedle. Pre optimálny účinok sa odporúča podávať minimálne 2 mesiace a kúru prevádzať 2 x ročne.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 30 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky na detoxikáciu organizmu.

Informacie o značke SALUTEM Pharma

Salut Pharma je inovatívny česká firma, ktorá sa zaoberá výskumom, vývojom a distribúciou originálnych doplnkov stravy a vitamínových prípravkov. Ponúka produkty, ktoré efektívne pomáhajú upevniť zdravie, posilniť kondíciu a podporiť osobitú krásu. Spoločnosť Salut Pharma ponúka veľmi kvalitný sortiment produktov, ktoré sú stavané na preukázanom efektu jednotlivých účinných látok. Špecializuje sa najmä na výrobky pre zdravie ženy, pohybový aparát, multivitamínové produkty a prípravky pre redukciu hmotnosti.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE