loading

Glyde Vegánskej kondómy Supermax 10 ks

Značka: Glyde | Kód: z58806
Glyde Glyde Vegánskej kondómy Supermax 10 ks
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kondómy Glyde100% vegánske kondómy bez zbytočných chemikálií a umelých látok. Nezaťažujú tak zdravie ani prírodu. Sú vyrobené za použitia patentovaných technológií procesom "dvojitého namáčanie", ktoré umožňuje zaistiť dostatočná pevnosť a zároveň tenkosť materiálu pre maximálne pohodlie a zážitok.

Zloženie:

Prírodný kaučukový latex.

Balenie:

10 ks

Upozornenie:

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnej informácie. Uchovávajte v chlade a suchu. Nepoužívajte po dátume expirácie.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie kondómy .

Informacie o značke Glyde

Kondómy Glyde sú vysoko kvalitným produktom spoločnosti Glyde Health Pty. Ltd. zo Sydney (Austrália). Sú vyrábané a balené v špeciálne certifikované továrni v Malajzii. Od roku 2007 sú kondómy Glyde k dispozícii aj v Európe. Glyde kondómy neobsahujú živočíšnu bielkovinu kazeín, ktorá je súčasťou bežných kondómov. Výrobca v Malajzii používa určitý extrakt z bodliaka, ktorý kazeín perfektne nahradí - takže môžu zaručiť 100% rastlinný základ pre výrobný proces kondómov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE