loading

Goji + Aloe vera 500 ml

Značka: Wolfberry | Kód: z56382 | Doplnok stravy
Wolfberry Goji + Aloe vera 500 ml<br /><strong>Goji + Aloe</strong>
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Goji + Aloe vera Wolfberry 500 ml je lahodný nápoj plný antioxidantov navracajúci vitalitu a prirodzenú krásu.

Unikátna zmes šťavy z kustovnice čínskej a šťavy z aloe vera je s veľkým citom namiešaná v ideálnom pomere tak, aby bol výsledný produkt dokonale vyvážený. Priaznivé účinky oboch rastlín na ľudský organizmus sú tak v perfektnej harmónii a prináša telu to najlepšie, čo môžu ponúknuť.

 

Kustovnica čínska je po celé stáročia brána ako jeden z najväčších pokladov tradičnej čínskej medicíny a nie nadarmo jej tam hovoria červené diamanty alebo ovocie dlhovekosti. Tibetskí mnísi z plodov goji vyrábajú dodnes svoj elixír pohody a dlhovekosti a tamojší liečitelia používajú kustovnicu napríklad na vyrovnávanie "čchi" energie, upokojenie emócií alebo na dodanie sily.

Šťava z goji je sladučká a lahodná. Vyrába sa z plodov pestovaných v oblasti čínskej provincie Ningxia, ktorá je po celom svete známa ako najlepší producent tohto ovocia. Je to dané aj tým, že pôda, na ktorej sa rastliny pestujú je bohatá na minerály a celej úrode "nahráva" i mnoho potôčikov a riečok, ktoré jej dodávajú nesmierne množstvo živín.

Šťava z aloe má naopak veľmi jemnú chuť bez výraznejšieho arómu. Je vyrobená z vybraných listov aloe vera a tie sú spracovávané tak, aby v nich zostalo zachované maximum účinných látok. Aloe vera je rastlina, ktorá obsahuje mnoho dôležitých látok, ktoré okrem iného pôsobí antioxidačne a podporujú detoxikáciu organizmu, jeho obranyschopnosť a imunitný systém. Navyše majú aj priaznivý vplyv na kontrolu telesnej hmotnosti a chudnutie, znižujú napätie a únavu, podporujú normálny stav pokožky, pomáhajú udržať normálnu hladinu cukru v krvi, podporujú správne vylučovanie a napomáhajú udržať komfort žien pred a pri menštruácii.

Wolfberry šťavy z kustovnice čínskej a aloe vera nepochádza z koncentrátov a nie sú riedené. Sú 100%, bez konzervantov, stabilizátorov a sladidiel a celá zmes je pasterizovaná.

Nutričné hodnoty v 100ml
Energia:
93.27 kJ / 22.2 kcal; Bielkoviny: 1.31 g; Sacharidy: 3.78 g; Tuky: 0.15 g; Alfa karotén: 21.9 ug; Beta karotén: 90 ug

zloženie:

Kustovnica čínska (Goji, Lycium chinensis)
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • antioxidant
 • Normálny stav pokožky
 • Napätie - únava
 • Čistenie a detoxikácia, imunitný systém
 • Normálna hladina cukru v krvi
 • (Pred) menštruačné & komfort
 • Normálne funkcie črevného traktu
Aloe Vera
Aloe Vera
Aloe Vera
Aloe Vera
Aloe Vera
Aloe Vera
Aloe Vera

Dávkovanie:

60 ml (30 ml ráno a 30 ml večer). Pred použitím pretrepať. Po otvorení spotrebujte do 14 dní. Uchovávajte v chlade a tme.

Balenie:

500 ml
Šťava z kustovnice čínskej goji - 90%, BIO aloe vera šťava - 10%

 

Krajina pôvodu:
Šťava z kustovnice čínskej goji: Čína
Šťava z aloe vera: Mexiko

Vyrobené: Slovenská republika

Informacie o značke Wolfberry

Wolfberry sro disponuje skladovými priestormi a výrobnými kapacitami, ktorými prejde ročne viac ako 250 ton kvalitné sušené kustovnice, sušeného ovocia, orieškov, čajov, strukovín, štiav a sirupov, ktoré sa ďalej triedia, balia a spracovávajú.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE