loading

Goji Berry 60 tbl.

Značka: Allnature | Kód: z44443 | Doplnok stravy
Allnature Goji Berry 60 tbl.
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Goji Berry s obsahom 2000 mg v 1 tablete, je zdrojom karotenoidov, vitamínov a minerálov.

Goji Berry je ovocie, ktoré si vďaka svojim unikátnym vlastnostiam už po celé tisícročia drží popredné miesto v tradičnej čínskej medicíne. Obsahuje vyvážený pomer minerálnych látok a takmer 20 aminokyselín, 6 vitamínov, polysacharidy, karotenoidy a nenasýtené mastné kyseliny. Ďalej je to beta karotén, zeaxantín, luteín, lykopén, Kryptoxantin, xantofyly, esenciálne mastné kyseliny, cyperon, solavetivon, betaín a betasitosterol.

Prídavné látky:

stearan horečnatý, oxid kremičitý, oxid titaničitý

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 tablety denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Balenie:

60 tabliet - dávka na 1-2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neobsahuje žiadne známe alergény. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Ak beriete lieky predpísané lekárom, poraďte sa s ním o súčasnom užívaní kapslí Goji berry. Nie je vhodné pre mladšie 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na tmavom a suchom mieste pri teplote 5-25 ° C. Po otvorení do 6 mesiacov. Krajina pôvodu Veľká Británia.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s kustovnice čínsku .

Informacie o značke Allnature

Allnature s. r. o je spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a následnou distribúciou profesionálnej vlasovej a pleťovej kozmetiky a doplnkov stravy. V jej portfóliu nájdete veľmi kvalitné produkty, z ktorých väčšina je na prírodnej báze.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
26.06.2017
S Goji Berry som veľmi spokojná. Zatiaľ váhový úbytok nie je tak veľký, asi 3 kg, ale mne to vyhovuje. Vďaka týmto tabletkám sa mi upravila aj pravidelnosť stolice a cítim sa lepšie. Určite budem pokračovať a zakúpim si niektoré z vašich výhodnejších balenia.
26.04.2017
O produkte Goji Berry som sa dozvedela na Facebooku. Zakúpila som ho sebe i celej rodine. Mojej mamičke sa po užívaní produktu výrazne zlepšili diabetickej hodnoty a môjmu manželovi sa zlepšili krvných hodnoty. Ja sama účinky nemám nijak medicínsky podložené, ale cítim sa celkovo lepšie.
21.10.2016
Som veľmi spokojná s výrobkom Goji Berry. Tento výrobok ma veľmi milo prekvapil, pretože napriek tomu, že som nezmenila jedálniček, len som začala viac piť čistú vodu, som za dva mesiace schudla 7 kg. V tejto kúre budem pokračovať aj naďalej.
HORE