loading

Goji Kustovnica čínska 100% šťava 500 ml

Značka: EkoMedica Czech | Kód: z52667 | Doplnok stravy
EkoMedica Czech Goji Kustovnica čínska 100% šťava 500 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Goji Kustovnica čínska 100% šťava je doplnená extraktom z nutrične vysoko hodnotných plodov camu-camu.

Goji Kustovnica čínska 100% šťava je získavaná z plodov kustovnice čínskej najmodernejším spôsobom výroby. Produkt je stabilizovaný len pasterizáciou.

Dávkovanie:

Užívajte 25 ml 1 - 2 x denne, minimálne 30 minút pred jedlom. Maximálna denná dávka 50 ml obsahuje 50 ml šťavy z plodov kustovnice čínskej.

Balenie:

500 ml + odmerný kalíšok - 25 ml

Upozornenie:

Pred použitím pretrepte. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený na užívanie ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neodporúča sa pri individuálnej neznášanlivosti niektorej zložky výrobku. Farba, vôňa i chuť šťavy sa v rôznych šaržiach výrobku muža trochu meniť, čo nie je na závadu kvality výrobku. Po otvorení skladujte v pôvodnom obale v chladničke. Spotrebujte do 3 týždňov od otvorenia. Chráňte pred svetlom. Neobsahuje konzervanty.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky obsahujúce goji .

Produkt je tiež v sekciach

Zdravá výživa - Nápoje - Šťavy

Informacie o značke EkoMedica Czech

Firma EKOMEDICA CZECH sa zaoberá predovšetkým výrobou a distribúciou doplnkov stravy v tekutej forme. Ponúka to najlepšie a najzdravšie z prírody v tekutej forme, ktorá je najlepšie vstrebateľná pre ľudský organizmus. Firma EKOMEDICA CZECH prináša šťavy, ktoré sú tvorené podľa vlastných receptúr a striktných noriem bez prídavku konzervantov a cukru. Napriek tomu majú zachované všetky dôležité látky.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE