loading

Goji šťava EXTRA EDITION BIO 500 ml

Značka: Wolfberry | Kód: z56387 | Doplnok stravy
Wolfberry Goji šťava EXTRA EDITION BIO 500 ml<br /><strong>Goji šťáva</strong>
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Goji šťava EXTRA EDITION Wolfberry BIO 500 ml je úplne unikátny produkt, ktorý je získavaný z vybraných čerstvých plodov kustovnice čínskej, ktoré sú pestované v režime BIO. Vďaka vyváženému pomeru vitamínov a minerálov obsiahnutých v kustovnicu čínskej sa právom stáva z goji šťavy klenot čínskej medicíny. Z tohto dôvodu som sa rozhodli túto 100% BIO šťavu zabaliť do luxusného balenia, ktorá sa môže stať vhodným doplnkom vašej kuchyne či darčekom pre vašich známych. A existuje snáď vhodnejšie darček ku gratuláciu "Veľa šťastia a dlhé roky", ako goji šťavy, známa tiež ako elixír mladosti?

Goji šťava EXTRA EDITION Wolfberry BIO je lisovaná zo zrelých čerstvých plodov goji, ktoré majú typickú farbu, chuť i vôňu čerstvých plodov kustovnice. Pri spracovaní našej šťavy je kladený obrovský dôraz na okamžité spracovanie čerstvo zozbieraných plodov a šetrnosť pri procese výroby. Jedine tak si naše 100% šťava zachováva všetky mimoriadne vlastnosti goji, takže k získaniu jej 1 litra je potrebné 4 kg vybraných a ručne zbieraných plodov kustovnice čínskej.

Veľmi starostlivo sme sa venovali tomu, aby šťava bola na trh dodávaná v čo najčistejšej podobe, preto sme ju podrobili mnohým testom. Pri jej ošetrení len dusíkom (ochrannou atmosférou) bez pasterizácie sme síce zabránili baktériám a mikroorganizmom v plesniveniu, ale nezastavili sme proces kvasenia. Po mnohých bádaniach sme nakoniec pristúpili k citlivej pasterizáciu, po ktorej zostáva šťava živá.

Goji šťava EXTRA EDITION BIO Wolfberry je nesýtená, bez pridaných farbív, cukrov, umelých sladidiel, konzervantov a zahusťovadiel, takže je v nej zachované maximum všetkých výnimočných látok, ktoré kustovnica čínska obsahuje.

Goji šťava EXTRA EDITION BIO Wolfberry je balená v čiernej fľaši, ktorá je nielen krásna, takže ju môžete použiť ako úžasný darček, ale navyše zabraňuje nežiaduce degradácii jej obsahu. Pretože naše šťava obsahuje dužinu goji a nie je dosladená ani riedená, tak ju musíte pred konzumáciou pretrepať a potom ju buď konzumovať priamo, alebo si ju pridávať do ďalších nápojov. O tom, že je šťava živá svedčí aj fakt, že by ste ju mali po otvorení uchovávať pri teplote do 5 ° C a spotrebovať do 7 dní.

Nutričné hodnoty v 100 ml
Energia:
396 kJ / 95 kcal; Tuky: 0,2 g - z toho nasýtené 0,09 g; mononenasýtené mastné kyseliny 0.05 g; polynenasýtené mastné kyseliny 0,06 g; Sacharidy: 12.3 g - z toho cukry 11.1 g; Vláknina: 1.2 g; Bielkoviny: 2.5 g; Sodík: 410 mg

Dávkovanie:

30 ml ráno a 30 ml večer

Balenie:

500 ml

Krajina pôvodu: Čína, provincia Ningxia

Informacie o značke Wolfberry

Wolfberry sro disponuje skladovými priestormi a výrobnými kapacitami, ktorými prejde ročne viac ako 250 ton kvalitné sušené kustovnice, sušeného ovocia, orieškov, čajov, strukovín, štiav a sirupov, ktoré sa ďalej triedia, balia a spracovávajú.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE