loading

Graviola - 100% pasterizované pyré z plodov gravioly 500 ml

Značka: Nef de Santé | Kód: z58892 | Doplnok stravy
Nef de Santé Graviola - 100% pasterizované pyré z plodov gravioly 500 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Graviola - 100% pasterizované pyré z plodov gravioly s prídavkom vitamínu C. Pyré vyrobené zo starostlivo vybraných plodov gravioly tej najvyššej kvality. Šetrná pasterizácia zachováva všetky vlastnosti ako chuť čerstvej šťavy ovocie gravioly.

Zloženie v 50 ml:

Pyré z plodov gravioly (Annona muricata), kyselina L-askorbová (vitamín C) 120 mg, tj 150% NVR (NRV - referenčná výživová hodnota).

Prídavné látky:

kyselina L-askorbová (vitamín C).

Dávkovanie:

Užívajte 2 x denne 25 ml (cca 5 čajových lyžíc), pol hodiny pred jedlom.

Balenie:

500 ml

Upozornenie:

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Výživové doplnky uskladňujte mimo dosahu malých detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty s gravioly .

Informacie o značke Nef de Santé

KONTAKT: Nef de Santé , sro, Palisády 33, 811 06 Bratislava.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE