loading

Graviola anona (Annona muricata) 90 kapsúl

Značka: Natural Medicaments | Kód: z4078 | Doplnok stravy
Natural Medicaments Graviola anona (Annona muricata) 90 kapsúl
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Látky obsiahnuté v gravioly priaznivo pôsobí na celý organizmus. Možno ich užívať aj v prípade oslabenej imunity aiv prípade nízkej vitality organizmu.

Graviola (Anona Mäkkoostnatá) je malý vždyzelený strom dorastajúci výšky 5-6 m, ktorý rastie v tropických oblastiach Južnej Ameriky. Má veľké žltozelené plody s bielou mierne kyslastú dužinou, ktorá sa využíva predovšetkým na výrobu džúsov a štiav.

Prídavné látky:

rastlinná kapsule, mikrokryštalická celulóza (plnidlo), stearan horečnatý (nosič)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 3x denne v čase jedla, zapite dostatočným množstvom vody. Po mesiaci užívania sa odporúča 1 mesiac prestávka.

Balenie:

90 rastlinných kapsúl - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C.

Náš tip:

Odporúčame kombinovať s výrobkami:

V našej ponuke nájdete tiež:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s gravioly .

Informacie o značke Natural Medicaments

Spoločnosť NATURAL MEDICAMENTS vznikla v roku 2001, zaoberá sa predajom výberových prírodných produktov a vývojom vlastných produktových radov, pričom dôraz je vždy kladený na kvalitu spracovania a starostlivý výber prírodných zložiek. Hlavnou filozofiou spoločnosti je prístup k oblasti zdravia z pohľadu prírodnej, celostnej a alternatívnej medicíny. NATURAL MEDICAMENTS - Všetko pre vaše zdravie.

Vivantis a.s., Školní nám. 14, 537 01 Chrudim

Prehliadnite si certifikát značky Natural Medicaments.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


83%
Hodnotenie
23.08.2017
S gravioly som bol spokojný a budem si ju objednávať aj v budúcnosti.
10.08.2017
Graviola kupujem vo Vašom shope pravidelne. Veľmi dobre pôsobí na zvýšenie imunity. Užíva ju manžel po liečbe rakoviny.
10.07.2017
Prípravky fungujú dobre. Graviola anona bola pre našu mamičku, ktorá už niekoľko rokov bojuje s rakovinou. Porazí ju, ale ona mrcha sa vracia. Kúpila som jej preto túto bylinu na posilnenie a mamka sa cíti dobre. Graviola Anon užíva a uvidíme, čo bude ďalej. Určite, až ju potiahne, budem ju objednávať znovu. Yucca Premium bola pre mňa a manžela, super očista. Funguje, ba dokonca nám pri detoxe a očiste znížila váhu. Práve sme ju začali brať po mesačnej pauze, aby účinok detoxe bol dotiahnutý do konca a samozrejme ju budem objednávať znova. Všetkým odporúčam, nemusí sa k tomu nijako prehnane dodržiavať diéta, len jesť ovocie a zeleninu viac, než ako ste zvyknutí. Alebo vylisovanú čerstvú šťavu a piť čistú vodu a to je všetko.
22.06.2017
Graviola som užívala pred operáciou melanómu kože. Počet mitóz mi v priebehu necelých dvoch mesiacov výrazne klesol, ale či to bolo pôsobením gravioly možno ťažko povedať, lebo som mimo nej pila aj čaj Matcha, jedla ďalšie preparáty, ako napr. AHCC, horké mandle, držala diétu doktorky Budwigové, nejedla takmer žiadne potraviny obsahujúce cukor a stravu. Napriek tomu by som gravioly s čistým svedomím odporučila všetkým, ktorí bojujú s rakovinou.
08.11.2016
Graviola anona som mala pre kamarátku a tá si ju veľmi chválila. Cítila sa veľmi vitálny a neunavenej. Regevit som tiež objednávala pre známu, ktorá mala problém so štítnou žľazou. Má medicínsky potvrdenú zmenu k lepšiemu. Ďakujem.
HORE