loading

Grepofit Nosol aqua 20 ml

Značka: Energy | Kód: z41936
Energy Grepofit Nosol aqua 20 ml
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Grepofit Nosol Aqua je bioinformačný prípravok s rýchlym nástupom účinku a dlhým pôsobením.

Grepofit Nosol Aqua je prírodný prípravok, ktorý sa svojou komplexnou formuláciou snaží docieliť rýchleho a hlavne dlhotrvajúceho účinku porovnateľného s chemickými liekmi. Ako základ obsahuje treťohornej termálnu vodu zo žriedla Podhájska obohatenú o extrakty zo šalvie lekárskej a šišiaka bajkalského, grepový extrakt, kyselinu hyaluronovú a čistú esenciu myrty obyčajnej.

Náš nos neslúži len ako súčasť dýchacieho ústrojenstva, ale aj filtruje nečistoty, ktoré sa vo vzduchu nachádzajú. Hrubé nečistoty sú zachytávané nosovými chĺpky, zatiaľ čo drobnejšie častice zostávajú na nosovú sliznicu. Na jej povrchu sú drobné riasinky prekryté prirodzeným hlienom, ktorých neustály pohyb za normálnych okolností umožňuje postupné odlučovanie nečistôt. Ak však máme sliznicu príliš suchú, alebo ak je hlien príliš hustý, riasinky sú obmedzené v pohybe a ich funkcia je znížená.

Preventívnym ošetrením prípravkom Grepofit Nosol Aqua na báze dennej hygieny docielite šetrného očistenie sliznice a znížite riziko infekcie horných dýchacích ciest. Veľmi vhodný je tento návyk pre osoby, ktoré sú denne vystavené klimatizovaným priestorom. Sliznice sú tak regenerované, zvlhčené a dokážu zabrániť negatívnym dôsledkom tejto dlhodobej expozície.

Účinky Grepofit Nosol Aqua:

 • pôsobí proti nádche a jej prejavom,
 • zlepšuje dýchanie a komfort priebehu choroby,
 • predchádza návratu ochorenia,
 • zaisťuje hygienu nosovej sliznice,
 • je vhodný pre osoby prebývajúci v klimatizovanom prostredí.

Podstatným faktorom ovplyvňujúcim výsledok je rýchlosť nasadenia prípravku Grepofit Nosol Aqua

. Najvhodnejšie je použitie ihneď po zistení prvých príznakov ochorenia a odporúčané je pokračovanie najmenej jeden deň po ich odznení.

Zloženie:

Aqua mineralis, Salvia officinalis leaf extract, Scutellaria baicalensis extract, Sodium hyaluronate, Potassium Sorbate, Citrus paradisi fruit extract, Citric acid, Myrtus communis leaf oil, Limonene, Linalool

Ako používať:

Aplikujte podľa potreby vždy 1 streknutí.

Balenie:

20 ml

Upozornenie:

Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky na dýchacie cesty .

Informacie o značke Energy

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

 

Prehliadnite si certifikát značky Energy.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
02.09.2016
S produktom Grepofit som určite spokojná. Zdá sa, že na imunitu pôsobia tieto produkty dobre.
24.05.2016
Grepofit kapsule používam už niekoľko rokov. Pri začínajúcom prechladnutí, chrípke a podobne mi vždy pomohli, preto ich mám stále doma v zásobe.
23.07.2013

S výrobkom Grepofit som veľmi spokojná.

30.05.2013

Grepofit používam pri začínajúcej chrípke či viróze a funguje 100%. Pri dávke 2 kapsule ráno a večer prvý deň a 1 kapsula ráno aj večer na druhý deň, choroba neprepukne.

25.03.2013

Dobrý deň, prípravok Regevit už zafungoval a ja mám o veľa viac energie než predtým, a tým toho aj viac stíham. Šťavu z Aloe si miešam s koloidnými minerálmi , To mi poradil pán doktor Šafránek na posilnenie organizmu a proti únave. Minerály sme mali doma v chladničke viac ako pol fľaštičky z vlaňajška, kedy som ich užívala na jar, ale bez Aloe, a to mi po nich bolo zle od žalúdka. Takto v kombinácii s Aloe je znášam dobre a v kombinácii s Regevitem plní moje očakávania. Regevit mi poradil pán doktor Šafránek proti únave a nespavosti, už po 14 dňoch sme pociťovala prvé výsledky. Ráno sa budím vyspaná a oddýchnutá, nie ako predtým, keď sme ráno mala pocit ako by ma niekto v noci zmlátil. Predtým som sa v noci zobudila a nemohla som zaspať, to už tiež odznelo (a dúfam, že sa to nevráti), keď už sa zobudím, tak zaspávam behom chvíľky znova. Prestali ma bolieť kĺby a ráno vstávam plná energie. S prípravkom sme veľmi spokojná a určite ho budem ďalej užívať. Tiež sme Vám určite neodpovedala na prípravky z predchádzajúcich objednávok. Čo si matne spomínam - Grepofit tablety: po skúsenostiach s nimi u nás nesmie doma chýbať v zásobe. Perfektne sa mi osvedčili pri prechladnutí, ale aj rôznych virózach - nič iné už ani nepoužívame. Zaberajú okamžite ai keď choroba prepukne, tak nemá taký priebeh. Bývame v tej časti obce, kde nie je kanalizácia a naše odpadová voda po vyčistení v našej čističke odteká do Krinice, ktará preteká národným parkom České Švajčiarsko, z Ecover používam, viac výrobkov, ale zdôrazniť by som chcela Ecover na čistenie WC , S ktorým som veľmi spokojná, príjemne vonia a nijako nedráždi. Ecover prací prášok v podstate iný nepoužívam a som s tým, ako je bielizeň vypraná, spokojná. Bielizeň namáčame do sódy, fľaky zamydlím mydlom, potom ho vyperiem v Ecover pracom prášku a do posledného plákania pridám lyžicu octu, suším v sušičke. Bielizeň je čisté a biele, nie je nijako zaprané ani tvrdé. Farebné prádlo si zachováva svoju farbu a nijako nebledne. Možno, že tak pekne nevonia, ako keď je vyplákanú v aviváži, ale rozhodne v bielizni nezostávajú zbytky prášku a bielizeň je mäkké. Dávkovanie som si upravila, stačí ho naozaj málinko a tak aj cena je porovnateľná s lepším pracím prípravkom z drogérii. Prajem pekný deň a dúfam, že Vám moje odpovede pomôžu.

HORE