Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Grepofit Nosol aqua 20 ml

Značka: Energy Kód: z41936

Popis

Grepofit Nosol Aqua je bioinformačný prípravok s rýchlym nástupom účinku a dlhým pôsobením.

Grepofit Nosol Aqua je prírodný prípravok, ktorý sa svojou komplexnou formuláciou snaží docieliť rýchleho a hlavne dlhotrvajúceho účinku porovnateľného s chemickými liekmi. Ako základ obsahuje treťohornej termálnu vodu zo žriedla Podhájska obohatenú o extrakty zo šalvie lekárskej a šišiaka bajkalského, grepový extrakt, kyselinu hyaluronovú a čistú esenciu myrty obyčajnej.

Náš nos neslúži len ako súčasť dýchacieho ústrojenstva, ale aj filtruje nečistoty, ktoré sa vo vzduchu nachádzajú. Hrubé nečistoty sú zachytávané nosovými chĺpky, zatiaľ čo drobnejšie častice zostávajú na nosovú sliznicu. Na jej povrchu sú drobné riasinky prekryté prirodzeným hlienom, ktorých neustály pohyb za normálnych okolností umožňuje postupné odlučovanie nečistôt. Ak však máme sliznicu príliš suchú, alebo ak je hlien príliš hustý, riasinky sú obmedzené v pohybe a ich funkcia je znížená.

Preventívnym ošetrením prípravkom Grepofit Nosol Aqua na báze dennej hygieny docielite šetrného očistenie sliznice a znížite riziko infekcie horných dýchacích ciest. Veľmi vhodný je tento návyk pre osoby, ktoré sú denne vystavené klimatizovaným priestorom. Sliznice sú tak regenerované, zvlhčené a dokážu zabrániť negatívnym dôsledkom tejto dlhodobej expozície.

Účinky Grepofit Nosol Aqua:

  • pôsobí proti nádche a jej prejavom,
  • zlepšuje dýchanie a komfort priebehu choroby,
  • predchádza návratu ochorenia,
  • zaisťuje hygienu nosovej sliznice,
  • je vhodný pre osoby prebývajúci v klimatizovanom prostredí.

Podstatným faktorom ovplyvňujúcim výsledok je rýchlosť nasadenia prípravku Grepofit Nosol Aqua

. Najvhodnejšie je použitie ihneď po zistení prvých príznakov ochorenia a odporúčané je pokračovanie najmenej jeden deň po ich odznení.

1

Aqua mineralis, Salvia officinalis leaf extract, Scutellaria baicalensis extract, Sodium hyaluronate, Potassium Sorbate, Citrus paradisi fruit extract, Citric acid, Myrtus communis leaf oil, Limonene, Linalool

Ako používať

Aplikujte podľa potreby vždy 1 streknutí.

Balenie

20 ml

Upozornenie

Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí.

Náš tip

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky na dýchacie cesty .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Lucia Matulová

Lucia Matulová

Po-Pá: 8-20 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Značka: Energy

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Energy
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd