loading

GrepoSept - ústny sprej 25 ml

Značka: Ovonex | Kód: z56729
Ovonex GrepoSept - ústny sprej 25 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

GrepoSept je veľmi účinný prípravok, ktorý obsahuje antiseptické, antibakteriálne, dezinfekčné a fungicídne látky. Jeho základom je výťažok z grapefruitových jadierok, ktorý je najsilnejším doposiaľ objaveným prírodným antiseptikom a má preukázateľne široké spektrum účinnosti. Tento extrakt je vynikajúcim doplnkom pri prevencii proti tvorbe áft, oparov a zápalov ďasien.

Extrakt z grapefruitových jadierok je vysoko účinný proti širokému spektru choroboplodných zárodkov a veľmi účinne zabraňuje hnilobným procesom. Rôzne druhy baktérií, vírusov, plesní a kvasiniek sú označované za spolutvorcu najrôznejších ochorení, ako sú gastritída, reuma, artritída, kardiovaskulárne poruchy, dna, astma alergie, tuberkulóza, nádorové ochorenia, chrípka, angína, prechladnutie, candidóza, pošvové mykóza, plesňové ochorenia nôh, nechtov a kože, akné, opary, afty a lupiny.

Pri výskyte akéhokoľvek plesňového ochorenia je treba vždy venovať pozornosť celému organizmu. Väčšinou totiž nejde len o lokálny výskyt plesní, ale o ich premnoženie v tráviacom trakte, krvi i ďalších orgánoch. Prejavy môžu byť rôzne. Od chronickej infekcie, únavy, depresie, bolesti hlavy, kĺbov a nervov, porúch trávenia, hnačiek, nadúvanie, zápachu z úst, zápchy až po pošvové výtoky, svrbenie konečníka a výskytu rôznych plesňových prejavov po tele.

Príčinou stále zvyšujúceho sa počtu plesňových ochorení je nadmerná spotreba antibiotík, hormonálna liečba, nevhodná rafinovaná strava s nadmerným množstvom cukrov, tukov, konzervačných látok a iných "moderných" priemyselných aditív.

Zloženie:

 • prirodzená obranyschopnosť
 • Mikrobiologická rovnováha tela
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Normálna činnosť tráviacej sústavy a čriev
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • Relaxácia - spánok

Prídavné látky:

alkohol, sacharín, mentol, propylénglykol, kyselina citrónová, voda

Ako používať:

Niekoľkokrát denne aplikujte do ústnej dutiny.

Balenie:

25 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Nevhodné pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom a svetlom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s grapefruitom a ďalšie produkty ústnej hygieny .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


90%
Hodnotenie
09.03.2019
Používam GrepoSept ako antiseptikum na vonkajšie použitie, keď sa porežete, uštipne ma osa, dokonca aj pár kvapiek na zubnej kefke zastaví bolesť zuba, je to bezva "ničiteľ baktérií všetkého druhu".
A je prírodný, bez alkoholu, z jadierok grapefruitu, cool.
Vnútorne som ho ešte nepoužil, aj keď som počul, že pár kvapiek do nápoja údajne pomáha pri chrípke, neviem. Ďakujem za rýchle vybavenie objednávky. Som spokojný.
23.11.2017
GrepoSept využívam takmer na všetko. Včas podchytí choroby a je na prírodnej báze. Ako prevenciu užíva aj batoľa. Za ma úplne skvelá vec
100%

14.10.2019
Pre: je to dobre na zapal hrdla , alebo prevenciu
80%

14.10.2019
Pre: Som spokojna.dakujem vam
HORE