loading

GUNA BASIC

Značka: GUNA, S.P.A. | Kód: z52521 | Doplnok stravy
GUNA, S.P.A. GUNA BASIC
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Guna Basic svojím zložením prispieva k acidobázickej a elektrolytickej rovnováhe v tele.

Guna basic obsahuje minerálne soli, rastlinné extrakty beta-karotén. Prípravok je tiež vhodný pre doplnenie nedostatku minerálov.

Zloženie:

maltodextrín, citrát horečnatý, citrát draselný, uhličitan vápenatý, extrakt zo žihľavy dvojdomej (Urtica dioica), extrakt z mrkvy obyčajnej (Daucus carota) s obsahom beta-karoténu (1,8%), extrakt z medovky lekárskej (Melissa officinalis) s obsahom kyseliny rozmarínové (2%), extrakt z lipy srdcovité (Tilia cordata) s obsahom flavonoidov (1%), extrakt z feniklu obyčajného (Taraxacum officinale), oxid horečnatý, fosforečnan železnatý, citrát zinočnatý, sukralóza, uhličitan manganatý, bambusové vlákno (Bambusae SSPP.) s obsahom kremíka (90%), selenmethionin, citrát meďnatý, molybdénan amónny

Dávkovanie:

Užívajte 1 vrecúško denne nalačno, najlepšie večer. Vysypte vrecko do pohára s vodou, dobre zamiešajte a vypite. Odporúčaná dĺžka užívania je 1-2 mesiace

Balenie:

15 sáčkov - dávka na 15 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nie je určené na liečebné použitie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky na prekyslenie organizmu .

Informacie o značke GUNA, S.P.A.

Talianska spoločnosť GUNA sa už viac ako dvadsať rokov zaoberá farmaceutickým výskumom. Tradične vo svojich prípravkoch využíva predovšetkým telu vlastné látky v kombinácii s rastlinnými extraktmi. Konceptom je teda čo najprirodzenejšie regulovať fyziologické funkcie nášho organizmu tam, kde je to potrebné.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE