loading

Gymnema lesné kapsule BIO

Značka: Salvia Paradise | Kód: z56760 | Doplnok stravy
Salvia Paradise Gymnema lesné kapsule BIO<br /><strong>Gymnéma lesní kapsle</strong>

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

100% čistá Gymnema list kapsule v BIO kvalite pre našej hmotnosť, metabolizmus cukrov, tukov, k udržaniu zdravej hladiny cukru v krvi.

Gymnema lesné (Gymnema sylvestre) je tropická liana dorastajúca dĺžky až 8 m. Divoko rastie v oblastiach južnej a centrálnej Indie.
Patrí medzi tradičné ajurvédskej byliny už viac ako 2 000 rokov. Z Indie pochádza tiež ďalšie označenie byliny gur - mar čiže zabíjač cukru.

Zbernú častí Gymnema sú jednoduché listy eliptického alebo oválneho tvaru. Najvýznamnejšími obsahovými látkami Gymnema sú gymnemové kyseliny, gymnesaponiny a gurmarin (peptid).

Gymnema lesné prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi. Ovplyvňuje chuť k jedlu a zároveň podporuje metabolizmus glukózy a tukov. Vďaka týmto vlastnostiam je doporučovaná aj na kontrolu telesnej hmotnosti.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

100% Gymnema sylvestre BIO, 300 mg / kapsula, obal kapsuly HPMC (hypromelóza). Kapsuly sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Zloženie v 1 kapsuli:

  • Chuť do jedla
  • Kontrola telesnej hmotnosti
  • metabolizmus tukov
  • metabolizmus glukózy

Dávkovanie:

Užívame 2 kapsuly 2-3 × denne, 20 min. pred jedlom.

Upozornenie:

doplnok stravy
Neslúži ako náhrada pestrej stravy.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Skladujte v tme a suchu.

Informacie o značke Salvia Paradise

Salvia Paradise sro je plne českou rodinnou firmou, ktorá spracováva aj dováža prírodné látky z celého sveta aj naše slovenské komodyty. Špecializuje sa na chemicky nezaťaženej prírodné látky, čím môže tvrdiť aj o výrobkoch z druhého konca sveta, že sú v BIO kvalite.

 

Prípravky v práškovej forme, sypané formy, porciované prírodné látky, alebo kvapky pre jednoduché užívanie.

Široká ponuka prípravky Salvia Paradise:

KONTAKT: Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 159, 26762 Zaječov, IČ: 29143144, DIČ: CZ29143144

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE