loading

GynMax 90 kapslí

Značka: Natural Medicaments | Kód: z4105 | Doplnok stravy
Natural Medicaments GynMax 90 kapslí
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy GynMax obsahuje indol-3-karbinol.

Indol-3-karbinol (ďalej I3C) sa zapája do metabolizmu ženského pohlavného hormónu estradiolu.
Získava sa extrakciou z krížokvetých rastlín ako je brokolica, kapusta, karfiol, kaleráb a kel.

Zloženie v 1 kapsuli:

200 mg  Indol-3-karbinol

Prídavné látky:

ryžová múčka, rastlinná kapsule, stearan horečnatý (nosič)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 1x denne počas jedla, zapite dostatočným množstvom vody. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať 3 mesiace a túto kúru 2x do roka opakovať (najlepšie na jar a na jeseň).

V prípade potreby užívajte 1 kapsulu 2x denne po dobu 3 mesiacov. Ak vážite viac ako 60 kg, môžete dávku zvýšiť na 3 kapsule denne.

Balenie:

90 kapsúl - dávka na 1,5-3 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy a pre osoby s ochorením štítnej žľazy. Pred začiatkom užívania GynMaxu je vhodná konzultácia s lekárom. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Účinok znižujú lieky na úpravu prekyslenie žalúdka. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10-25 ° C.

Náš tip:

Odporúčame kombinovať s produktom Beauty Bust Balance 120 kapslí .

Informacie o značke Natural Medicaments

Spoločnosť NATURAL MEDICAMENTS vznikla v roku 2001, zaoberá sa predajom výberových prírodných produktov a vývojom vlastných produktových radov, pričom dôraz je vždy kladený na kvalitu spracovania a starostlivý výber prírodných zložiek. Hlavnou filozofiou spoločnosti je prístup k oblasti zdravia z pohľadu prírodnej, celostnej a alternatívnej medicíny. NATURAL MEDICAMENTS - Všetko pre vaše zdravie.

Vivantis a.s., Školní nám. 14, 537 01 Chrudim

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


90%
Hodnotenie
15.02.2017
S výrobkom GynMax mám veľmi dobré skúsenosti. Po kontrole u lekára som mala sliznicu maternice 6 mm (čo je rakovinotvorné). Po využívaní GynMaxu len 2 mm.
07.11.2016
Produkt GynMax som zakúpila, pretože výrobca sľubuje pri jeho užívaní zmenšenie myómov maternice. Užívam ho spolu s preparátom obsahujúcim vysoké percento beta-glukánu 3 mesiace a myóm sa mi zmenšil skoro o 1 centimeter. Pokračujem v užívaní a ďalšiu kontrolu mám za 3 mesiace. Dúfam v dobrý výsledok.
25.10.2016
Gynmax beriem druhý mesiac a teraz neviem, čo sú návaly horúčavy a bolesti nôh. Som spokojná. Ďakujem.
21.10.2016
Indonal Forte som užívala spolu s GynMaxem na odporúčanie pána doktora Šafránka z poradne. Po mesiaci a pol - zhruba po 50 dňoch - moje problémy ustali. Išlo o krvácanie medzi cyklami menzes. Brala som 2 kapsuly denne, teda 1 kapsulu Indonal a 1 kapsulu GynMaxu. Vrelo odporúčam všetkým ženám, ktoré majú aj problémy s cystou. Moja kamarátka mala ísť na operáciu, ale požiadala o čas a medzi tým vybrala 1 balenie Indonal. Keď bola v nemocnici a mala ísť na operáciu, neveriacky jej poslali na 3 ultrazvuky po sebe, ale cysta jednoducho zmizla, poslali jej teda domov. GynMax je podľa pána doktora Šafránka ešte silnejší, zrejme i napríklad na rakovinu, ktorú spôsobuje prekyslenie organizmu. Moc Vám všetkým ďakujem za pomoc a prajem veľa uzdravených človiečikov.
21.10.2016
GynMax som si objednala prvý krát a jeho účinky ma prekvapili, takže určite budem pokračovať v užívaní a odporúčam.
HORE