loading

Gyntima čapíky deo + pena + LUBRA. gél ZD ARMA

Značka: Herb Pharma | Kód: z58232
Herb Pharma Gyntima čapíky deo + pena + LUBRA. gél ZD ARMA
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Gyntima balík obsahuje vaginálne čapíky DEO, intímne umývacie penu a lubrikačný gél ZD ARMA .

 • Gyntima intímny pena je účinný, osviežujúci a jemný umývací prostriedok s antiseptickou prísadou a optimálnym pH, vyvinutý pre každodennú intímnu hygienu ženy. Pomáha predchádzať vaginálnym infekciám. Umývacia pena je vhodná aj na holenie intímnych partií. Nedráždi pokožku.
 • Gyntima vaginálne čapíky DEO zabezpečujú prirodzenú rovnováhu pošvy, chráni pred škodlivými baktériami a infekciami a odstraňujú nepríjemné pachy v pošve vďaka zložke DEO. Zmierňujú suchosť pošvy. Čapíky sú určené pre ženy v priebehu menštruačného cyklu alebo po ňom.
 • Gyntima lubrikačný gél je špeciálne vyvinutý pre zvlhčenie vaginálnej sliznice. Účinné látky pomáhajú odstrániť nedostatočnú lubrikáciu a zvyšujú kĺzavosť. Odporúča sa aplikovať pre zmiernenie nepríjemných pocitov pri sexuálnom styku alebo na podporu lubrikácie kondómu. Gél je tiež vhodný k ľahšiemu zavádzanie hygienických tampónov alebo čapíkov.

Zloženie:

PEG-32, PEG-20, Polysorbát 20, Chlorid sodný, Acidum lacticum, Saccharomyces ferment, Parfum, Dimeticonum, Benzalkonii chloridum, Aqua, Sodium Laureth Sulphate, Lauramidopropyl Betaín, Citrus Grandis, Panthenol, Salvia Officinalis, Aloe Vera gél, Methylchloroisothiazolinone ( and) methylisothiazolinone, Aqua, Glycerín, Polysorbate 20, Carbomer, trietanolamín, Imidazolidinyl Urea, Tocopheryl Acetate, Panthenol, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol

Ako používať:

Vaginálne čapíky aplikujte 1x denne. Intímne penu a lubrikačný gél možno užiť podľa potreby.

Umývacie penu a lubrikačný gél používajte podľa potreby.

Balenie:

vaginálne čapíky DEO, intímne umývacia pena a lubrikačný gél zdarma

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ostatné produkty na intímnu hygienu.

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE