loading

Gyntima vaginálne čapíky Menopauza 10 ks

Značka: Herb Pharma | Kód: z41880
Herb Pharma Gyntima vaginálne čapíky Menopauza 10 ks
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Gyntima vaginálne čapíky Menopauza obsahujú výťažok zo sóje bohatý na izoflavóny (fytoestrogény), ktorý napomáha potláčať nepríjemné prejavy menopauzy spojené s vysychaním vaginálnej sliznice. Obsahujú kyselinu mliečnu a ďalšie vzácne účinné látky, ktoré prispievajú k zachovaniu normálnej biologickej rovnováhy.

Počas menopauzy prechádza organizmus ženy niekoľkými zmenami. Počas niekoľkých rokov sa podukcie ženských pohlavných hormónov (estrogénu, progesterónu) zastavuje. Chýbajúce estrogén spôsobuje početné zmeny v organizme ženy. V intímnej oblasti dochádza v dôsledku nižšej hladiny hormónu estrogénu k suchosti pošvy, strate pružnosti. Tiež dochádza k zníženiu jej odolnosti a tým sa stáva pošva zraniteľnejšie voči infekciám.

Normálna vlhkosť sliznice pošvy zaisťuje sekrécie pošvy, ktorej produkcia sa dôsledkom chýbajúceho estrogénu znižuje a je sprevádzaná postupným stenčovaním epitelové vrstvy pošvy. Suchosť pošvy sa môže spočiatku prejavovať ako iritácie, spôsobuje pálenie, svrbenie pošvy a má za následok bolestivý pohlavný styk.

Počas menopauzy sa dôsledkom hormonálnych zmien mení aj hodnota pH pošvy. Baktérie kyseliny mliečnej predstavujú dôležitú súčasť bakteriálnej flóry pošvy. Produkciou kyseliny mliečnej pomáhajú pri udržaní mierne kyslé hodnoty pH pošvy. V menopauze sa dôsledkom hormonálnych zmien znižuje produkcia kyseliny mliečnej v intímnych oblastiach. Ak hodnota pH spadala v období pred menopauzou do mierne kyslého rozmedzí (pH = 4), postupom času sa presúva do neutrálneho rozmedzí (pH = 6). Táto zmena pH prospieva rozmnožovanie škodlivých mikroorganizmov, kvasiniek a baktérií, zvyšuje sa frekvencia infekcií pošvy.

Fytofontana Gyntima vaginálne čapíky Menopauza obsahujú výťažok zo sóje bohatý na fytoestrogény (izoflavóny), kyselinu hyalurónovú, pridanú mliečnu kyselinu, šalvia lekársku a tiež živiny, ktoré sú potrebné pre rozmnožovanie laktobacilov. Tieto látky komplexne prispievajú k zmierneniu nepríjemných príznakov vaginálnej suchosti a zachovaniu biologickej rovnováhy pošvy.

Sójové izoflavóny patrí do skupiny fytoestrogénov a sú veľmi vzácnu rastlinnú zložkou sóje. Sú to také rastlinné zložky, nie hormóny, ktoré tvoria adekvátnu náhradu ženských pohlavných hormónov. Výťažok zo sóje, ktorý vaginálne čapíky obsahujú, pomáha v obnovenie lubrikácia pošvy, podporuje prirodzenú tvorbu kyseliny mliečnej a prispieva k zachovaniu kyslého prostredia v pošve.

Kyselina hyalurónová je molekula sacharidu nachádzajúce sa aj v ľudskom organizme. Jej hlavnou vlastnosťou je, že dokáže viazať veľké množstvo vody. Úlohou kyseliny hyalurónovej vo vaginálnych čapíkoch je zabezpečenie vlhkého prostredia. Vďaka tomu sa obnoví vlhkosť pošvy a urýchli sa jej regenerácie.

Zachovanie normálnej hodnoty pH pošvy podporuje aj kyselina mliečna, ktorá je súčasťou vaginálnych čapíkov.

Toto kyslé prostredie pomáha predchádzať vzniku nežiaduce patogénne mikroflóry a jej následnému premnoženie.

Kedy Gyntima vaginálne čapíky Menopauza pomáhajú:

 • napomáha potláčať nepríjemné prejavy menopauzy,
 • prispieva k obnove vlhkosti v pošve,
 • zaisťujú prirodzenú biologickú rovnováhu v pošve,
 • vytvárajú živnú pôdu pre laktobacily,
 • eliminujú bakteriálne a plesňové infekcie,
 • majú protizápalové a antimikrobiálne účinky.

Zloženie:

 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • normálne trávenie
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • antioxidant
 • Normálny stav kostí a kĺbov
 • hormonálna rovnováha
 • menopauzálny komfort
 • (Pred) menštruačný komfort
 • potenie
 • zdravie žien
 • vlasy

Prídavné látky:

peg 32, Lactosum, Polysorbát 20, peg 20, Chlorid sodný, Acidum lacticum, Magnesiu sulphas, Proteose peptón, Soye been extract, Sodium hyaluronate, Acidum folicum

Ako používať:

Používajte 1x denne, najlepšie večer, po dobu 10 dní.

Balenie:

10 vaginálnych čapíkov

Upozornenie:

Ak čapíky Gyntima priebehu niekoľkých dní nevyrieši vaše ťažkosti, obráťte sa na svojho odborného lekára. Použitie čapíkov u mladých dievčat konzultujte s odborníkom. Po operácii pošvy a v gravidite používajte iba v prípade, ak vám ich lekár odporučí. U osôb citlivých na niektorú zložku lieku môže aplikácia vyvolať miernu iritáciu sliznice a prechodne spôsobiť slabý pocit pálenia. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky radu Gyntima a ďalšie produkty intímnej hygieny .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Prehliadnite si certifikát značky Herb Pharma.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

16.10.2019
mala som produkt prvý krát
100%

16.10.2019
HORE