loading

Gyntima umývací gél 200 ml

Značka: Herb Pharma | Kód: z2410
Herb Pharma Gyntima umývací gél 200 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Gyntima umývací gél je účinný, osviežujúci a jemný prostriedok určený pre každodennú intímnu hygienu ženy, ktorý pomáha predchádzať vaginálnym infekciám. Možno ho tiež použiť na chlamýdie. Vďaka optimálnemu zloženiu a vybraným prírodným látkam je pokožkou veľmi dobre znášaný.

Intímny umývací gél obsahuje účinnú látku Pinarol, čo je výťažok zo smrekových výhonkov a čerstvého ihličia. Pinarol a aloe vera majú antibakteriálne, antimykotické a protizápalové účinky. Intímny umývací gél zaistí pre pokožku vášho tela dlhotrvajúcu sviežosť. Kyselina mliečna reguluje pH a pôsobí, ako hydratačný faktor.

Zloženie:

 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • antioxidant
 • Normálny stav pokožky
 • Napätie - únava
 • Čistenie a detoxikácia, imunitný systém
 • Normálna hladina cukru v krvi
 • (Pred) menštruačné & komfort
 • Normálne funkcie črevného traktu

Prídavné látky:

Aqua, Sodium Laureth-2 Sulphate, Cocamide Dea, Glycerín, Lauramidopropyl betaín, Sodium Chloride, propylenglycolidioctanodidecanoas, Pinus, Parfume, Methylisothiazolinone, Acidum lacticum, Methylchloroisothiazolinone

Ako používať:

Gél naneste na vlhké telo a dôkladne opláchnite.

Balenie:

200 ml

Upozornenie:

Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky radu Gyntima a ďalšie produkty intímnej hygieny .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Prehliadnite si certifikát značky Herb Pharma.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


84%
Hodnotenie
03.10.2013

Gyntima umývací gél je príjemný, používam túto značku asi rok a som spokojná. Len by som privítala jemne parfumovanú verziu. Odporúčam ostatným.

30.10.2012

Dobrý deň, zatiaľ som vyskúšala tieto produkty: Gyntima Probiotica vaginálne čapíky Forte - Spokojná (už som objednávala skôr) a Gyntima umývací gél - Spokojná (predtým som použila GYNTIMA penu, vyhovovala mi tiež).

80%

23.09.2019
Je príjemný, používam túto značku asi rok a som spokojná. Len by som privítala jemne parfumovanú verzii. Odporúčam ostatným.
90%

23.09.2019
Nemám čo dodať. Tento umývací gél je skvelý
100%

23.09.2019
HORE