loading

Gyntima vaginálne čapíky Hyaluronic 10 ks

Značka: Herb Pharma | Kód: z41881
Herb Pharma Gyntima vaginálne čapíky Hyaluronic 10 ks
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Gyntima vaginálne čapíky Hyaluronic vytvárajú živnú pôdu pre laktobacily nachádzajúce sa vo vaginálnej flóre a zabezpečujú ich optimálne rozmnožovanie. Tieto prirodzene mliečne kultúry chránia pred škodlivými baktériami a infekciami a zaisťujú prirodzenú biologickú rovnováhu v pošve.

Vaginálnej sliznice funguje ako mechanická obranná bariéra voči vstupu baktérií, vírusov a húb do organizmu. Poranenie vaginálnej sliznice oslabujú obrannú bariéru, tým môže dochádzať k preniknutiu rôznych patogénov a následne môže viesť k vzniku vaginálnych zápalov.

K poškodeniu obranného systému pošvy môže dochádzať z viacerých dôvodov. Znížením hladiny hormónov epitelové bunky, vystielajúce pošvu, postupne zanikajú. Rôzne gynekologické, chirurgické zákroky, pohlavný styk a pôrod môžu viesť k drobným poraneniam. Problémy môže spôsobovať aj pravidelné používanie hygienických tampónov, pretože ich používaním môžu vznikať na stene pošvy drobné poranenia spôsobené mechanických trením epitelové vrstvy pošvy. Vysychanie vaginálnej sliznice sprevádzané bolesťami, nepríjemným svrbením a pichaním môže spôsobovať nepríjemnosti nielen v osobnom živote, ale poškodzuje aj prirodzenú vaginálnu flóru.

Vďaka jedinečnému zloženiu Fytofontana Gyntima vaginálnych čapíkov Hyaluronic sa vaginálnej sliznice rýchlejšie regeneruje a rehydratuje. Prípravok obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá tvorí základnú zložku medzibunkového tkaniva. Špeciálna štruktúra umožňuje vzájomný účinok s ostatnými bunkami, molekulami a tým zohráva dôležitú úlohu v početných biologických procesoch.

Úlohou kyseliny hyalurónovej vo vaginálnych čapíkoch je zabezpečenie hydratácie vaginálnej sliznice. Vlhké prostredie pošvy pomáha zdravému delenie buniek, regeneráciu poškodených epitelových buniek a zachovanie pružnosti a elasticity epitelu.

Fytofontana Gyntima vaginálne čapíky Hyaluronic sú obohatené o šalvia lekársku, ktorá svojimi protizápalovými a antimikrobiálnymi účinkami posilňuje pozitívne vlastnosti prípravku.

Kyselina mliečna obsiahnutá vo vaginálnych čapíkoch zabezpečuje ochranný kyselinový plášť v pošve. Poskytuje živnú pôdu pre laktobacily vaginálnej flóry a tým podporuje ich optimálne rozmnožovanie.

Tieto bunkové kultúry produkujúce kyselinu mliečnu chráni pred škodlivými baktériami a infekciami a zároveň zaisťujú prirodzenú biologickú rovnováhu v pošve.

Kedy Gyntima vaginálne čapíky Hyaluronic pomáhajú:

 • regeneruje, hojí a hydratujú poškodenú vaginálnu sliznicu,
 • prispieva k obnove vlhkosti v pošve,
 • zaisťujú prirodzenú biologickú rovnováhu v pošve,
 • vytvárajú živnú pôdu pre laktobacily,
 • eliminujú bakteriálne a plesňové infekcie,
 • protizápalové a antimikrobiálne účinky.

Zloženie:

 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • normálne trávenie
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • antioxidant
 • Normálny stav kostí a kĺbov
 • hormonálna rovnováha
 • menopauzálny komfort
 • (Pred) menštruačný komfort
 • potenie
 • zdravie žien
 • vlasy

Prídavné látky:

peg 32, Lactosum, Polysorbát 20, peg 20, Chlorid sodný, Acidum lacticum, Magnesiu sulphas, Proteose peptón, Acidum folicum

Ako používať:

Čapíky používajte 1x denne najlepšie pred spaním po večernej hygiene. Čapík rozbalujte z fólie od špičky. Zasuňte čapík hlboko do pošvy. Pri aplikácii dochádza k miernemu znečisteniu bielizne, preto podľa potreby použite hygienickú vložku. Čapíky je používajte 10-20 dní podľa ťažkostí.

Balenie:

10 vaginálnych čapíkov

Upozornenie:

Ak čapíky Gyntima priebehu niekoľkých dní nevyrieši vaše ťažkosti, obráťte sa na svojho odborného lekára. Použitie čapíkov u mladých dievčat konzultujte s odborníkom. Po operácii pošvy a v gravidite používajte iba v prípade, ak vám ich lekár odporučí. U osôb citlivých na niektorú zložku lieku môže aplikácia vyvolať miernu iritáciu sliznice a prechodne spôsobiť slabý pocit pálenia. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky radu Gyntima a ďalšie produkty intímnej hygieny .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Prehliadnite si certifikát značky Herb Pharma.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

14.10.2019
Používam ich zatiaľ krátko, ale stav sa mi zlepšil. Myslím, si však, že nielen vďaka tomuto, ale ide o kombináciu rôznych ďalších produktov, ktoré užívam na zlepšenie stavu. Každopádne výsledky sú viditeľné. Produkt mi nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.
HORE