loading

H2Out FORTE 40 + 10 kapsúl

Značka: Miss Cosmetic | Kód: z58197 | Doplnok stravy
Miss Cosmetic H2Out FORTE 40 + 10 kapsúl
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

H2Out FORTE je prírodný produkt na odvodnenie organizmu. Je to doplnok stravy, ktorý obsahuje fit kombináciu piatich prírodných rastlinných látok obohatenú kofeínom. Extrakt žihľavy dvojdomej prispieva k normálnej činnosti obličiek, tj. K vylučovaniu vody z organizmu. Feniklové silica podporuje vylučovanie moču - detoxikáciu. Okrem toho prispieva extrakt gaštanu k zníženiu pocitu ťažkých nôh, kedy sa zlou cirkuláciou v žilách a cievnych vlásočniciach zadržiava voda v tkáních.H 2 Out ďalej obsahuje extrakt zelenej kávy, bambusovú vlákninu a extrakt zo semena gaštanu, ktorý priaznivo ovplyvňuje trávenie a metabolizmus.

Čo prispieva k zadržaniu vody?

 • cukry v strave
 • hormonálnej antikoncepcie
 • prekyslený organizmus
 • minimum pohybu
 • sedavé zamestnanie
 • dlhé cesty

Ako sa pozná nadmerné zadržiavanie vody?

 • prebytok tuku v oblasti brucha
 • celulitída
 • pocit ťažkých nôh
 • únava

Zloženie:

Extrakt zŕn zelenej kávy, extrakt listu žihľavy dvojdomej, bambusová vláknina, kofeín, extrakt semena pagaštanu konského / gaštanu,, feniklová silice, bambusová vláknina.

Prídavné látky:

obal kapsuly (hypromelóza)

Dávkovanie:

Užívajte 4 kapsuly počas dňa, najlepšie 2 ráno a 2 poobede, vždy po jedle. Užívajte najneskôr 4 hodiny pred spaním! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom a tehotným ženám. Kôru odporúčame opakovať vždy 1 x za 3 mesiace. Osobám s hmotnosťou nad 70 kg doporučujeme zvojnásobit dávkovanie (2 kapsuly dopoludnia a 2 kapsuly popoludní).

Balenie:

40 + 10 kapsúl

Upozornenie:

Je vhodné vykonávať odvodnenie organizmu pri problémoch so zadržiavaním vody v organizme, v dietická režime a stravovanie ak úprave metabolizmu vody v tele. Prípravok neužívať v tehotenstve a počas dojčenia. H 2 Out môže spôsobovať úbytok váhy a zmenu farby a konzistencie stolice. Skladovanie pri teplote do 30 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty na odvodnenie .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE