loading

Hannasaki UltraSlim - čajová zmes 3 x 25 g

Značka: Phoenix Division | Kód: z4385
Phoenix Division Hannasaki UltraSlim - čajová zmes 3 x 25 g
Vyberte príchuť
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Hannasaki UltraSlim napomáha kontrole hmotnosti.

Červený čaj má preukázateľne mimoriadne vysoký podiel stopových prvkov, minerálov a vitamínov. Naviac je ako žiadny iný účinným nepriateľom zbytočného a škodlivého telesného tuku a všeobecne nanajvýš účinným a pritom úplne prírodným nápojom zbavujícím organizmus splodín a jedovatých látok.

Zloženie:

 • antioxidant
 • Termogenézia - energetický výdaj

Prídavné látky:

Hannasaki UltraSlim Tropic:

 • mango, ananás, papája, 100% prírodná aróma

Hannasaki UltraSlim Mandarine:

 • mandarínka, kardamón

Hannasaki UltraSlim Fruit:

 • brusnica, jahoda, jablko, čierne ríbezle, šípky, sladkého drievka, čakanka, červená repa

Ako používať:

Do hrnčeka (2,5-3 dcl) nasypeme polovicu priloženej lyžičky a zalejeme horúcou, nie vriacou vodou. Pre zvýšenie efektu redukcie váhy sa odporúča čaj po 2-3 minútach scediť.

Vďaka jemnému spracovania možno po vypití alebo scedení usadeninu zaliať ešte raz. Získa sa výluh jemnejšej chuti i vône, ale stále hodnotný na obsah dôležitých látok.

Balenie:

3 sáčky po 25 g (sypký prášok) dávka na 100-200 hrnčekov

Náš tip:

Odporúčame kombinovať s produktmi FitMe Slim & Sun 100 kapslí a FitMe Burn 200 tbl.

Ďalšie informácie o čaji Hannasaki UltraSlim nájdete v článkoch:

Informacie o značke Phoenix Division

Korene našej spoločnosti siahajú do osemdesiatych rokov v Nemecku, kde s pomocou skúseného psychotronika a odborníka na zdravú výživou Doc.Dr. Wagnera CsC, boli podniknuté prvé podnikateľské krôčiky k tomu, aby začiatkom deväťdesiatych rokov vznikla firma PHOENIX Division sro. v Čechách. Doc.Dr. Wagner CsC aj naďalej s touto spoločnosťou spolupracoval. Firma predstavila sortiment výrobkov, ktorý do tej doby na českom trhu nebol. Jedná sa o tisíce rokov staré a v súčasnosti znovu objavované pomocníkmi ľudstva - tvarové žiariče, ako je napr. ezoterické Fí, nílskej kríž, Keltská špirála, pyramída a ďalšie. Spoločnosť spolu so svojimi zamestnancami sa neustále snažia svoje produkty inovovať a prichádzať na trh s novinkami. Spokojnosť zákazníkov je jej hlavným cieľom a veľkou odmenou.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


86%
Hodnotenie
29.06.2017
Hannasaki UltraSlim čaj je veľmi lahodný s vôňou tropického ovocia. Veľmi chutil aj návštevám. sušená srvátka je veľmi kvalitný produkt. Chuťovo mi to prišlo ako neodstředěné mlieko. Myslím, že s ňou možno hravo nahradiť klasické mlieko sušené. Skutočne prekvapila. Koloidné striebro Ag100 užívam na čistenie, namiesto pleťovej vody. Už som kúpila 2. fľašu a som spokojná. Nedokonalosti rýchlo zahojí, skutočne nevysušuje (po kohútikovej vode sa mi vždy lúpal nos), zmenšuje póry (zmenšuje viditeľnosť čiernych bodiek), lieči vyrážky zo slniečka. Už som v rodine odporučila a pre brata kúpila tiež fľašu. Tomu sa z potu robila nepekná pleseň - taky chvália.
26.06.2017
Čaj Hannasaki UltraSlim som si zakúpila predovšetkým na schudnutie. Neschudla som nič, ale upravil mi pravidelné vyprázdňovanie, s ktorým som mala ťažkosti. Čaj pijem 2x denne aj preto, že mi veľmi chutí a mierne ma povzbudzuje.
14.10.2016
Čaju si od vášho obchodu nakupujem často, som s nimi spokojná.
12.10.2016
S produktmi, ktoré som si od vás objednala, som spokojná. Kupujem je pre celú rodinu. Najviac mi pomáha Kustovnica čínska - Užívam ju už dlho. Manžel si pochvaľuje Hannasaki čaju a syn B-komplex . Všetci sme spokojní.
15.04.2016
Zakúpený produkt Hannasaki Ultraslim sme prvýkrát zakúpili na výstave v Košiciach, a od tej doby je používaný stále. Je veľmi chutný a človek sa cíti veľmi dobre. Akonáhle budem potrebovať ďalšie tento čaj, tak si ho určite opäť zakúpim, môžem tento produkt len ​​a len odporučiť.
HORE