loading

Harmónia - variety pack - funkčná čokolády 75 g (3 x 5 ks)

Značka: Vitalo | Kód: z53133
Vitalo Harmónia - variety pack - funkčná čokolády 75 g (3 x 5 ks)
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Funkční čokoláda SLIM

Funkčná čokoláda SLIM je lahodná tmavá čokoláda s vysokým podielom nepražených kakaových bôbov.

Funkčná čokoláda SLIM je vhodná pre tých, ktorí sledujú trendy zdravého životného štýlu a chcú obmedziť prísun jednoduchých cukrov. Táto čokoláda má vysoký obsah vlákniny a je bez pridaného cukru. Výrobok má nízky glykemický index a je vhodný pre vegetariánov a vegánov.

Funkční čokoláda Relax

Funkčná čokoláda Relax je upokojujúca kombináciou bylinných extraktov valeriány lekárskej a medovky lekárskej s unikátnou čokoládou vyrobenou z nepražených kakaových bôbov.

Funkčné čokoláda Relax obsahuje valeriána lekárska, ktorý pôsobí Pozitívny na duševné zdravie. Medovka lekárska podporuje Pozitívny náladu a relaxáciu, a má priaznivý vplyv na spánok. Táto čokoláda má vysoký obsah vlákniny a neobsahuje pridané cukry.

Funkční čokoláda Healthy Body

Funkčné čokoláda Healthy Body je originálnym spojením Ginkgo biloby a lahodnej tmavej čokolády z nepražených kakaových bôbov s lyofilizovanými čučoriedkami.

Funkčné čokoláda Healthy Bodyvysoký obsah vlákniny a neobsahuje pridané cukry. Táto čokoláda obsahuje Ginkgo biloba, ktorá má antioxidačné vlastnosti, podporuje mikrocirkuláciu krvného systému a prispieva k duševnej rovnováhe.

Balenie:

75 g

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie čokolády .

Informacie o značke Vitalo

Spoločnosť VITAL manufaktúra sro sa zaoberá najmä ručnou výrobou kvalitnej čokolády z nepražených kakaových bôbov, ktoré patria medzi najzdravšie superpotraviny. V súčasnej dobe sa pozornosť zameriava na produktovú radu funkčných čokolád, ktorá je špeciálne vyvinutá tak, aby monitorovala vysoké nároky a potreby zákazníkov, ktorí kladú dôraz na zdravie, kvalitu a zdravý životný štýl. Celý rad funkčných čokolád je charakteristická svojou vysokou nutričnou hodnotou, je bez pridaných cukrov, má rad funkčných benefitov, a pritom spotrebiteľom prináša potešenie z kvalitnej a chutnej čokolády, čo dokladá získané ocenenie Česká chuťovka 2016 na jeden z čokoládových produktov spoločnosti Vitalo .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE