loading

Hartmann Veroval inteligentná osobná digitálna váha

Značka: Hartmann | Kód: z52677
Hartmann Hartmann Veroval inteligentná osobná digitálna váha
Doprava zadarmo
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Inteligentné osobná váha Vám pomôže s kontrolou optimálnej telesnej hmotnosti i zdravotného stavu. Osobná diagnostická váha pre presné zistenie telesnej hmotnosti, hmotnosti kostí, BMI, podielu telesného tuku, svalového tkaniva a vody v tele. Automaticky určí ideálnu hmotnosť a vhodný kalorický príjem, zadarmo aplikácie Veroval ® medi.connect s možnosťou prepojenia ďalších Veroval zariadení, kompatibilný s PC cez USB. Oddeliteľný prehľadný bezdrôtový displej. Presné meranie až do 180 kg. Pamäť pre 4 osoby. Záruka 5 rokov.

Inteligentné osobné váha ukladá údaje až pre 4 rôzne osoby, takže ich funkcií môže využiť celá rodina. Táto váha automaticky určí Vašu ideálnu hmotnosť a vhodný kalorický príjem. Do aplikácie Veroval medi.connect si jednoducho stiahnete údaje z váženia, ktoré môžete podrobne analyzovať alebo zdieľať so svojím lekárom či trénerom. USB kábel pre prepojenie s počítačom je súčasťou balenia. Váha má odnímateľný displej, ktorý môžete vziať do rúk a ľahko tak ovládať všetky funkcie.

Inteligentné osobná váha zistí o Vašom tele tieto údaje:

 • telesnú hmotnosť,
 • hmotnosť kostí,
 • BMI,
 • podiel telesného tuku, svalového tkaniva a vody v tele.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie váhy a analyzátory tuku .

Produkt je tiež v sekciach

Prístroje a pomôcky - Váhy a analyzátory tuku

Informacie o značke Hartmann

KONTAKT:

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE