loading

Hericium 90 kapsúl

Značka: MycoMedica | Kód: z4251 | Doplnok stravy
MycoMedica Hericium 90 kapsúl
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

MycoMedica Hericium extrakt je asi 20x koncentrovanejší než sušený prášok z húb, preto je jeho účinok efektívnejší! Obsah polysacharidov v extrakte MycoMedica Hericium je minimálne 30% (300 mg / g).

Zloženie v 1 kapsuli:

Prídavné látky:

HGC želatínová kapsula (obal)

Dávkovanie:

Pri ťažkostiach:

 • užívajte 6-8 kapsúl denne do zmiernenia problémov (je vhodné poradiť sa s lekárom )

Pri pravidelnom užívaní:

 • užívajte 2-4 kapsule denne po dobu 2-3 mesiacov (kúru odporúčame absolvovať 1x ročne)

Kapsule užívajte na lačno (minimálne 20 minút pred jedlom či 30 minút po jedle), zapite vodou alebo slabým čajom.

Balenie:

90 kapsúl - dávka na 22-45 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Informacie o značke MycoMedica

Firma MycoMedica predáva extrakty z medicinálnych húb s maximálnym podielom polysacharidov. Odborným konzultantom MycoMedica je prof. Ing. Pavel Valíček DrSc., Významný európsky botanik zameraný na liečivé rastliny Ázie. Na všetky produkty sú vykonávané v renomovanej a nezávislej nemeckej laboratóriu testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, DNA, testy na rádioaktivitu, množstvo polysacharidov. Ponúkame najvyššiu kvalitu za bezkonkurenčne nízku cenu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


93%
Hodnotenie
09.08.2017
S produktom Hericium, som veľmi spokojný. Keďže mám problémy s borelióza, našiel som tento produkt v spojitosti s alternatívnou liečbou a môžem potvrdiť, že zlepšenie stavu mozgových funkcií je výrazné. Rozhodne by som odporučil.
09.08.2017
Hericium som kupovala pre mojich rodičov. Sú s týmto produktom spokojní. Upravilo sa im trávenie, upokojil žalúdok, sú menej unavení. Cíti sa po dvoch dávkach veľmi dobre. Prípravok na 100% odporúčam.
14.06.2017
S produktmi chaga , reishi a Hericium som spokojná, cítim sa lepšie a mám viac energie.
18.10.2016
Po silnej viróze s horúčkovitým stavom sa mi nárazovo a zrazu zhoršila pamäť. Na radu z čínskej medicíny som ihneď nasadila Hericium a situácia sa cca počas týždňa začala zlepšovať. Problém ustupoval až do úplného vymiznutia, približne počas jedného mesiaca pravidelného užívania dvoch tabliet denne.
Naďa Teichmannová
100%

14.10.2019
nie je pre mňa, ale dúfam, že pomôže ak áno tak odporučím
HORE