loading

Hericium erinaceus sa 100% rakytníkovým olejom 30 kapsúl + 30 kapsúl ZADARMO

Značka: Terezia Company | Kód: z3120 | Doplnok stravy
Terezia Company Hericium erinaceus sa 100% rakytníkovým olejom 30 kapsúl + 30 kapsúl ZADARMO
Zľava 4%
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Snížili jsme pro vás cenu tohoto produktu o 4%. Akční nabídka platí do 30.09.2019 nebo do vyprodání zásob.
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Koralovec ježovitý (Hericium erinaceus) je jedna z účinných húb s kulinárskym využitím a patrí medzi lahôdky Orientu. Koralovec možno v prírode nájsť v Severnej Amerike, Európe a Ázii - tu sa navyše aj pestuje. V Číne je známa až od minulého storočia au nás sa vyskytuje veľmi zriedkavo.

Tráviace ústrojenstvo hrá kľúčovú úlohu pri spracovaní potravy v ľudskom tele. Podporiť správne trávenie a vyprázdňovanie môže byť umožnené kvalitnými doplnky stravy s vysokým obsahom vlákniny.

Zloženie v 1 kapsuli:

 • normálne trávenie
 • Normálny stav pokožky
 • Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému
 • Energia - tonus - únava
 • Prirodzená obranyschopnosť / imunitný systém

Prídavné látky:

želatína (obal kapsule)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 2x denne pred jedlom po dobu 1-3 mesiacov. Kapsule sa prehĺtajú celé a zapíjajú vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo do vody.

Balenie:

30 kapsúl + 30 kapsúl ZADARMO - dávka na1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybraní z blistra.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s koralovca ježatými a ďalšie produkty na tráviaci systém .

Ďalšie informácie o produkte Hericium erinaceus (Koralovec ježovitý) s rakytníkovým olejom nájdete v článku Trápi Vás žalúdočné ťažkosti alebo hrubé črevo? Máme pre Vás riešenie!

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - - Východná medicína - Čínske huby

Informacie o značke Terezia Company

Spoločnosť TEREZIA COMPANY bola založená v roku 1990 a zaoberá sa vývojom, výrobou a distribúciou 100% prírodných doplnkov stravy z liečivých húb a rastlín. Našou základnou filozofiou je, aby sa výrobky dostali ku každému v čo možno najprirodzenejšej podobe, preto pri výrobe nepoužívame konzervačné látky, chemické farbivá, chuťové regulátory ani prídavné látky alebo prímesi, ktoré zlacňujú produkty a nie sú účinnými zložkami výrobku. Naše výrobky, ktoré pochádzajú zo 100% prírodných zdrojov komplexne pomáhajú posilniť imunitu, vysporiadať sa s vírusovými ochoreniami, posilniť zdravie a psychickú pohodu. Suroviny pochádzajú z tuzemska a výhradne zo štátov Európskej únie. Všetky naše výrobky sa vyrábajú na území Slovenskej republiky s českými pracovnými silami. Kvalita surovín, priebeh výrobného procesu a hotové výrobky podliehajú kontrole podľa platných právnych noriem.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


87%
Hodnotenie
15.06.2017
doplnky stravy Hericium erinaceus a B17 APRICARC používam už dlhšiu dobu, pretože veľmi pozitívne ovplyvňujú moje zdravie.
15.02.2017
prípravok Acerohip Trio je, myslím, taký bežný doplnok stravy, ktorý neberiem pravidelne, ale trochu pomôže pri únave a oslabenej imunite. Hericium erinaceus mi už niekoľkokrát pomohol a môžem odporučiť, je to dobrá kombinácia, rakytníkový olej samotný tiež pomáha. bio RABANON som užívala prvýkrát, neviem, či mi rozpustil žlčníkový kamienok, ale celkovo by som povedala, že žlčník sa upokojil a zlepšilo sa celkovo aj trávenie. Určite si ho tento rok naordinuje ešte raz.
13.10.2016
S produktom Hericium erinaceus som veľmi spokojná. Užívala som zatiaľ 3 mesiace, tak ako je doporučované. Mala som veľké problémy so zažívaním a so zápalmi čriev po prekonanom zápale žlčníka. Myslím si, že ako podporná liečba produkt funguje bezchybne.
07.10.2016
Váš produkt Hericium erinaceus mi veľmi pomohol. Mala som malé problémy so žalúdkom (trávenia) a teraz sa cítim dosť dobre. Ďakujem.
29.09.2016
Koralovec (Hericium) som prvýkrát užíval pred rokom touto dobou na tráviace a žalúdočné ťažkosti, ktoré nastali najskôr ako následok konzumácia väčšieho množstva medikamentov v súvislosti s dvoma operáciami, ktoré som pred tým absolvoval. Informácie o tomto produkte som získal od kamarátky, ktorá ma uistila, že ju to pri podobných problémoch pomohlo. Vyskúšal som tento produkt a asi po dvoch týždňoch užívania ťažkosti ustávala a po treťom týždni zmizli a asi rok som mal pokoj. Asi v polovici decembra minulého roka sa žalúdočné a tráviace ťažkosti opäť ozvali a tak som opäť objednal Hericium a začal užívať. Výsledok je podobný ako vlani, asi po troch týždňoch užívania sa žalúdok dostal do pohody. Podotýkam, že som liečbu dopĺňal pitím bylinkových čajov a vynechal som konzumáciu sladkých a korenených pokrmov. Na záver hodnotenia môžem s pokojným svedomím povedať, že tento výrobok - Hericium s rakytníkovým olejom, odporúčam aj ďalším záujemcom s tráviacimi problémami.
HORE