loading

Horčíkový olej v spreji 200 ml

Značka: Renovality | Kód: z50089
Renovality Horčíkový olej v spreji 200 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Horčíkový olej je po aplikácii na kožu takmer okamžite vstrebáva do tela a smerovaný priamo do svalov.

Horčík (Mg, magnézium) je minerál zastúpený v pôde, oceánoch, rastlinách, zvieratách a tiež v našom tele. Horčík sa podieľa na 600 reakcií prebiehajúcich v našom tele. Nedostatok horčíka sa môže prejavovať radom príznakov. Od obezite, nespavosti, búšenie srdca, padanie vlasov, nervozity, zníženej sexuálnej túžby až po rannej kŕče v lýtkach. Nízka hladina horčíka v tele tiež narúša činnosť nadobličiek, ktoré produkujú antistresový hormón a tým je narušený aj režim dňa.

Horčík užívaný orálne môže spôsobiť laxatívne účinky, čím sa rapídne zníži doba, v ktorej sa môžu minerály absorbovať. Najlepší spôsob ako pravidelne zvyšovať hladinu horčíka, je kožné. Niektorí zdravotný experti začali nazývať kožnej aplikácii horčíka ako Transdermálna magnézium terapia (TMT).

Horčíkový olej je získaný z čisto prírodného zdroja. Pochádza z prastarého európskeho morského dna Zechstein, ktoré je 250 000 000 rokov staré a 1600 metrov hlboké.

Značka Renovality používa na balenie rastlinných olejov fialové sklo, ktoré zaručuje bioaktívnych stálosť prípravkov. Vplyv svetla vždy urýchľuje proces molekulárneho rozpadu prírodných produktov. Fialové sklo funguje ako prirodzený filter, ktorý chráni a zlepšuje kvalitu olejov.

Oleje Renovalityčisto prírodného pôvodu, obsahujú najvyššie množstvo bioaktívnych látok

. Oleje Renovality sa výborne vstrebávajú, neobsahujú minerálne oleje, syntetické látky, konzervanty alebo farbivá.

Zloženie:

 • Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
 • Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy
 • Prispieva k normálnej činnosti svalov
 • Prispieva k správnej funkcii psychiky
 • Prispieva k udržaniu zdravých kostí
 • Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • Ak jedna porcia obsahuje 45 mg horčíka, tak možno tvrdiť:
 • Prispieva k elektrolytickej rovnováhe
 • Prispieva k normálnej syntéze bielkovín
 • Prispieva k normálnej syntéze bielkovín
 • Horčík prispieva k udržaniu zdravých zubov

Prídavné látky:

voda

Ako používať:

Najlepšie je aplikovať olej denne po sprche, kedy je pokožka čistá od mastnoty. Aplikujte na pokožku 5-10 krátkymi stlačeniami spreje 1x denne a následne votrite do pokožky. Nechajte absorbovať približne 30 minút. Potom môžete olej buď neskôr opláchnuť či zotrieť jeho zvyšky z pokožky. Prvých pár aplikácií môže mať za následok nepríjemné brnenie. Tento pocit by sa mal vytratiť pri dlhodobejšej aplikácii.

Balenie:

200 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s horčíkom .

Informacie o značke Renovality

Renovality je 100% prírodná česká kozmetika. Jej moto je: Rostlinné oleje sú ako rastlinné zlato. Tak sa k nim tiež chováme ... Oleje Renovality majú čistý prírodný pôvod. Sú lisované za studena iba zo starostlivo vybraných rastlín, čo zaručuje aj ich perfektnú kvalitu. Obsahujú najvyššie možné množstvo bioaktívnych látok. Oleje sa výborne vstrebávajú. Značka Renovality nepridáva do svojich olejov žiadne minerálne oleje, syntetické látky, konzervanty alebo farbivá. K balenie olejov používa táto značka to najlepšie fialové sklo, ktoré zaručuje bioaktívne stálosť výrobkov. Vplyv svetla vždy urýchľuje proces molekulárnej rozpadu prírodných produktov. Fialové sklo tak funguje ako prirodzený filter, ktorý chráni a zlepšuje kvalitu olejov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


80%
Hodnotenie
100%

22.09.2019
Zatiaľ som ho nepoužila.
50%

22.09.2019
este to celkom neviem zhodnotiť produkt som začala používať iba teraz, čo je krátka doba na zhodnotenie, objednala som si ho na základe odporúčania uvidím, ked ho budem použivať dlhšie zatiaľ som h použila iba pri bolestiach prstov, ale zdá sa mi že bolesť trochu povolila a necítim v prstoch ani také krče, Dakujem
80%

22.09.2019
Ešte sprej používam krátko. Ale môžem potvrdiť upozornenie, že na poranenej koži štípe. Stačí aj drobné poranenie alebo popraskaná koža a po kontakte s olejom budete cítiť výraznejšie štípanie. Ale inak to nič nespraví. Jedná sa o olej, takže na pokožke zanechá mastný povrch. Keď ho dostatočne rozotriete, celkom dobre sa po chvíli vsiakne.
10%

22.09.2019
100%

22.09.2019
Pre: Hlavne pre športovcov je to super vec veľmi mi pomáha po veľkej námahe -cyklistika.
HORE