loading

Hravo o živej strave (Eva Hájková)

Značka: Knihy | Kód: z41413
Knihy Hravo o živej strave (Eva Hájková)
Zľava 80%
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Výpredajová cena. Platí do vypredania zásob!
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Kniha Hravo o živej strave je vitariánska a vegánska kuchárka pre deti i dospelých.

Kniha Hravo o živej strave, ktorú držíte v rukách, by vám mala pomôcť nájsť svoju vlastnú optimálnu cestu stravovanie v prípade, že ste otvorení a pripravení prijať skutočnosť, že aj bez mäsových a mliečnych výrobkov môže človek žiť.

 

Úryvok z úvodu:

Táto kniha nie je len odbornú publikácií, v ktorej nájdete veľa odkazov na vedecké štúdie a odborné články, ale je plná praktických informácií vrátane nevařených aj varených receptov pre celú rodinu. Mojím cieľom nie je vás o ničom presviedčať, len poskytnúť odborné informácie a zdieľať skúsenosti tak, aby ste sa mohli o forme stavování vo vašej rodine lepšie rozhodnúť.

(...)

V tejto knihe však zdôrazňujem prínosy vitariánstva, vegánstvo a vegetariánstvo. Nájdete v nej informácie, ako si deti aj dospelí môžu posilniť a udržať svoje zdravie pomocou tohto typu stravovania, informácie o mikro a makronutrient, ktoré treba sledovať, praktických tipov, ako s deťmi komunikovať a postupne prechádzať na zdravšie stravovanie. Nechýba ani jednoduché jedálničky podľa veku dieťaťa a rýchle, nutrične vyvážené recepty. Chcela by som hneď v úvode zdôrazniť, že osobne nepropaguje 100% raw vegánstvo u malých detí, netvrdím však, že nie je možné.

Počet strán: 249

Rozmery: 170 x 240 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie zdravé kuchárky .

 

 

Ďalšie informácie o knihe Hravo o živej strave nájdete v článku Hravě o živej strave - Prínosy vitariánstva a vhodnosť u detí .

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

21.03.2019
Výborná publikácia pre všetkých, ktorí sa zaoberajú zdravou výživou a chcú sa o zdravom stravovaní detí naučiť viac.
HORE