loading

Hrejivá gélová náplasť Refenda 30 kusov

Značka: HOT REFENDA | Kód: z58591
HOT REFENDA Hrejivá gélová náplasť Refenda 30 kusov
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Japonská hrejivá gélová náplasť je určená pri ťažkostiach v oblasti krčnej a bedrovej chrbtice, pri natiahnutí a únave svalov. vysoká priľnavosť náplasti zaručuje efektívnosť prichytenie na koži. paprikový extrakt zaručuje hrejivosť náplasti. Náplasť je jemná k pokožke. Pružnosť je zaručená vo vertikálnom aj horizontálnom smere. Náplasť vďaka svojmu povrchu nezašpiní žiadne oblečenie.

Zloženie na 100 g:

Metylsalicylát - látka príbuzná aspirínu, ktorá má mnohostranné účinky vedúce k tíšenie zápalov a na zmiernenie bolesti svalov a kĺbov. Nesteroidné protizápalové činidlo.
Gáfor - má antibakteriálne účinky. Vhodný po námahe a pri únave.
Tokoferol - vitamín E, antioxidant, ktorý podporuje hojenie.
Extrakt z papriky - pretepľuje a prekrvuje pokožku.

Prídavné látky:

Hydrát edetas disodný, horčík hlinitometakřemičitanu, kaolín. sodná soľ karmelózy. dihydroxyaluminiumaminoacetát, kryštalizujúci sorbitol (70%), koncentrovaný glycerín, kyselina vinná, polysorbát 80, sorbitan monolaurát. čiastočne hydrolyzovaný polyvinyl alkohol, roztok kyseliny polyakrylovej. čiastočne neutralizovaný polyalerylát. karboxyvinylo´ry polymér, ricínový olej.

Ako používať:

Po rozstřihnutí ochrannej obálky vyberte náplasť, odstráňte ochrannú fóliu z náplasti a aplikujte na požadované miesto, ak je to potrebné, prichyťte náplasť bandážou, alebo páskou. Potom ochrannú obálku starostlivo zatvorte uzáverom. Náplasť môže byť aplikovaná iba na suchú a čistú pokožku, minimálne hodinu pred použitím sprchy a minimálne 30 minút pred použitím sprchy. Aplikujte maximálne 2x denne.

Balenie:

30 kusov

Upozornenie:

Uchovajte mimo dosahu detí. Vždy používajte v súlade s týmito inštrukciami. Neprikladajte žiadne teplé predmety na miesto, kde ste náplasť aplikovali.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie náplasti.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE