loading

Hyaluroceutical - hydratačná biotechnologická emulzia 30 ml + Pureceutical - čistiaci gél proti jemným vráskam 125 ml

Značka: Herb Pharma | Kód: z52650
Herb Pharma Hyaluroceutical - hydratačná biotechnologická emulzia 30 ml + Pureceutical - čistiaci gél proti jemným vráskam 125 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Hyaluroceutical - hydratačná biotechnologická emulzia 30 ml:

Kyselina hyaluronová je prírodný materiál nachádzajúci sa v tkanivách organizmov

. Jej najvýznamnejšie vlastnosťou je, že dokáže viazať vodu až niekoľkonásobného množstva svojou vlastnou váhy a tým zabezpečuje dostatočné množstvo tekutín potrebných na regeneráciu tkanív a buniek. Kyselina hyalurónová spája a vypĺňa priestor medzi bunkami, a tým sa zachováva pružnosť a pevnosť pokožky.

S pribúdajúcim vekom sa v organizme znižuje množstvo kyseliny hyalurónovej, koža sa stenčuje, vysušuje a stráca svoju pružnosť. Výsledkom tohto procesu je tvorba vrások. Starnutím sa množstvo kolagénu postupne znižuje. Zachovanie potrebného množstva kolagénu v pokožke je základnou podmienkou účinného boja proti vráskam.

Acetyl-hexapeptid patrí do skupiny peptidov novej generácie, ktoré účinkujú proti vráskam podobne ako botulotoxín. Účinná látka zmierňuje sťahovanie mimických svalov, ktoré sú zodpovedné za vznik mimických vrások. Tým sa predchádza tvorbe zvislých a vodorovných vrások na čele i jemných vrások okolo očí a úst. Hyaluroceutical hydratačné emulzie regeneruje a hydratuje hlbšie vrstvy pokožky, zmierňuje výskyt vrások a spomaľuje procesy starnutia. Vďaka vysokému obsahu účinných látok, jedinečnému zloženiu a jeho blahodarnému vplyvu na pleť patrí do najvyššej kategórie prípravkov pre starostlivosť o pleť, do skupiny Cosmeceutical .

Pureceutical - čistiaci gél proti jemným vráskam 125 ml:

Pureceutical - čistiaci gél proti jemným vráskam obsahuje kombináciu rastlinných extraktov a peptidov, ktoré pôsobia proti jemným vráskam a pritom pokožku dôkladne čistí a ošetrujú. Pravidelné čistenie pleti patrí k základným pilierom starostlivosti o pleť. Akonáhle toto pravidelné čistenie zanedbávame, zakrátko sa to môže nepríjemne prejaviť aj na pokožke tváre. Čistenie a tonizácia by nemali poškodzovať pleť, preto je nevyhnutné používať výrobky, ktoré sú jemné k pleti a ich zloženie vám plne vyhovuje. Potreby pleti sa časom menia. Najdôležitejším aspektom čistenia pleti je úplné odstránenie nečistôt. Prípravok odstraňuje make-up a nečistoty pleti bez toho, aby ju zanechal príliš vysušenú.

Prípravky na čistenie pleti môžu byť tiež prevenciou proti jemným vráskam.

Kedy Pureceutical - čistiaci gél proti jemným vráskam pomáha:

 • prevencia tvorby vrások,
 • odstraňuje make-up, nečistoty pleti,
 • poskytuje pokožke pružnosť, pevnosť a vlhkosť,
 • pôsobí ako antibakteriálna ochrana.

Produkt Pureceutical - čistiaci gél proti jemným vráskam obsahuje:

 • Kyselina hyalurónová - zaisťuje dokonalú hydratáciu pokožky (viaže na seba vodu)

.

Bránia prestupu vírusov a baktérií, podporuje bezjazvové hojenie tkaniva a zaisťuje pevnosť a pružnosť pokožky.

 

 • Hexapeptid - má pozitívny vplyv proti vráskam

. Ovplyvňuje pochody v pokožke a blokuje svalové kontrakcie.

 

 • Molekulárna film - obsahuje submikrodisperzi hetopolysacharidů sa zvlhčujúcim efektom, ktorý poskytuje pokožke príjemný pocit.
 • Hama melis virginiana (hamamel) - má osviežujúce a sťahujúce účinky.
 • Medovka lekárska - má silné antibakteriálne a protizápalové účinky.
 • Rozmarín a šalvia - majú antioxidačné vlastnosti.

Tymián obyčajný - má silné antibakteriálne a antimykotické účinky.

Zloženie:

Hyaluroceutical - hydratačná biotechnologická emulzia 30 ml: Aqua, Acetyl hexapeptid-8, Caprylyl glycol, Pseudoalteromonas ferment extract, Hydrolyzed wheat proteín, Hydrolyzed soy proteín, tripeptid-10, Citrulline, tripeptid-1, Lecithin, butylénu glycol, Xanthan gúm, Carbomer, trietanolamín, Paraffinum liquidum, Glycerín, Polyacrylamide, c12-14 isoparafin, Laureth-7, Isopropylmyristate, Dimethicone, c12-14 pareth-30, Sodium hyaluronate, Glycerylstearate, Cetearylalkohol, Phenoxyethanol, Ethylexylglycerin, Imidazolidinyl urea, Tocopheryl acetate, Hexylcinnamal, Limonene, linalool, Geraniol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Citronellol.

Pureceutical - čistiaci gél proti jemným vráskam 125 ml: Aqua, Polysorbate 20, Xanthan gúm, Carrageenans, Glucose, Glycerín, Propylene glycol, Betaín, Phospholipids, Sodium hyaluronate, Disodium EDTA, Acetyl hexapeptid-8, Carbomer, trietanolamín, Panthenol, Hexylcinnamal, D-limonene, Geraniol, Linalool, Parfum, 2-metyl-4-isothiazolin-3-one, 5-chlór-2-metyl-4-isothiazolin-3-one, 2-bróm-2nitropropane1-3-diol, Imidazolidinyl urea , Phenoxyethanol, Methyl paraben, etylparabénom, Propylparaben, butylparabén, Isobutylparaben, Herbs extracts

Dávkovanie:

Hyaluroceutical - hydratačná biotechnologická emulzia 30 ml: Odstráňte viečko z prípravku. Jemným stlačením dávkovača vytlačte potrebné množstvo emulzie na ukazovák a krúživou masážou aplikujte na čistú a suchú pleť. Pozor, pri rýchlom stláčaní dávkovača, môže dôjsť k nasiaknutiu vzduchu, čo sťaží ďalšie vytlačovanie. Po nanesení prípravku počkajte cca 10 minút, potom môžete použiť svojou dekoratívnu kozmetiku. Pre dosiahnutie viditeľných výsledkov nanášajte Hyaluroceutical emulziu 2x denne (ráno a večer). Neskôr pre udržanie mladistvého vzhľadu používajte prípravok 1x denne.

 

Pureceutical - čistiaci gél proti jemným vráskam 125 ml: Aqua, Polysorbate 20, Xanthan gúm, Carrageenans, Glucose, Glycerín, Propylene glycol, Betaín, Phospholipids, Sodium hyaluronate, Disodium EDTA, Acetyl hexapeptid-8, Carbomer, trietanolamín, Panthenol, Hexylcinnamal, D-limonene, Geraniol, Linalool, Parfum, 2-metyl-4-isothiazolin-3-one, 5-chlór-2-metyl-4-isothiazolin-3-one, 2-bróm-2nitropropane1-3-diol, Imidazolidinyl urea , Phenoxyethanol, Methyl paraben, etylparabénom, Propylparaben, butylparabén, Isobutylparaben, Herbs extracts

Balenie:

30 ml + 125 ml

Upozornenie:

Prípravok je vhodný pre ženy aj mužov. Je veľmi dobre znášaný a používa sa na všetky typy pleti. Napriek tomu sa pre jeho vysokú účinnosť odporúča prípravok pred použitím otestovať na kúsku pokožky. Otestujte reakciu pokožky nanesením prípravku na malú časť ošetrenej oblasti a pred úplným nanesením počkajte 24 hodín. Ak pocítite podráždenie alebo zvýšenú citlivosť, prestaňte prípravok používať. Zabráňte styku s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite ich dôkladne vodou a jemne osušte. Produkt je určený iba na vonkajšie použitie. Skladujte pri teplote do 30 ° C. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky radu Cosmeceutical a ďalšie produkty na pokožku .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


80%
Hodnotenie
19.10.2016
Pureceutical na tvár používam už asi 10 rokov a som s ním veľmi spokojná. Neviem, aké by som mala vrásky, keby som používala niečo iné, ale skoro žiadne nemám.
17.10.2016
Dobrý deň, krémy Hyaluroceutical a Contourceutical sú veľmi príjemné a pekne sa vstrebávajú. Zvlášť ten určený na kontúry - sú jasne viditeľné zmeny. Čoskoro objednávame znovu. Ďakujeme.
03.03.2014

S prípravkom Pureceutical som spokojná, spĺňa moje požiadavky.

24.01.2014

Hyaluroceutical pôsobí, odporúčam.

29.11.2013

Čistiaci gél Pureceutical som dostala od pacientky náhodou a po štrnásťdennom užívania som zistila, že je vynikajúci pre moju starnúcu pleť. Takže po spotrebovaní som si objednala ďalšiu a jednu pre moju známu, ktoré som ho taky odporučila.

HORE