loading

IMMUNITY STAR 60 kapsúl

Značka: Starlife | Kód: z3368
Starlife IMMUNITY STAR 60 kapsúl
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy Immunity Star predstavuje kombinovanú formulu pre normálnu funkciu imunitného systému.

Zloženie v 1 kapsuli:

Množstvo 'Zložka 'Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
110 mg xEchinacea purpurová (Echinacea purpurea, koreň) Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
Normálna funkcia dolných močových ciest
Normálna funkcia horných ciest dýchacích
70 mg xYzop lekársky (Hyssopus officinalis, extrakt z vňate) Normálne funkcie dýchacieho systému
Normálny stav kostí a kĺbov
70 mg xRozmarín lekársky (Rosmarinus officinalis, extrakt z listu 4: 1 - zodpovedá 280 mg účinnej látky) normálne trávenie
osvieženie tela
Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
antioxidant
Normálne trávenie a funkcia pečene, prečistenie
Vylučovanie - obličky - močové cesty
70 mg xTymián obyčajný (Materina dúška obyčajná, Thymus vulgaris, extrakt z listu 4: 1 - zodpovedá 280 mg účinnej látky) Normálne funkcie dýchacieho systému
normálne trávenie
Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
antioxidant
35 mg xHloh obyčajný (Crataegus oxyacantha, plod) Normálna funkcia nervovej a obehovej sústavy
Relaxačný účinok - napomáha zaspávaniu
35 mg xKaragén írsky mach (Chondrus krispus, červená riasa)
35 mg xDivozel malokvetá (Verbascum thapsus, list)
xDivozel sápovitá (Verbascum phlomoides)
25 mg xŽenšen (Panax ginseng, extrakt z koreňa 4:1 - zodpovedá 100 mg účinnej látky) Normálna hladina glukózy v krvi
Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
antioxidant
sexuálne zdravie
vitalita
Duševný stav a výkon koncentrácie, koordinácie, stres
Fyzický výkon a stav - kyselina mliečna
erekcia
Únava, Pamäť, Slabosť - vyčerpanie
krvný obeh
Kognitívna a duševná výkonnosť

Prídavné látky:

rastlinný stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), maltodextrín, ryžová múčka, srvátková bielkovina, želatínová kapsula

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Krajina pôvodu USA.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky na imunitný systém .

Informacie o značke Starlife

Filozofiou spoločnosti STARLIFE je ponúknuť ľuďom zdravšiu a kvalitnejšiu cestu životom. Zakladateľom a majiteľom spoločnosti STARLIFE je Robert Změlík, olympijský víťaz v desaťboji z Barcelony, ktorý sa na základe vlastných úspešných skúseností rozhodol vytvoriť široký sortiment účinných doplnkov stravy. Produkty sú určené pre každého, kto si chce udržať dobrú kondíciu, silu a vytrvalosť, kto si chce cielene uchovať skvelé zdravie a zlepšiť životný štýl sebe aj svojim blízkym. Špičková kvalita produktov spoločnosti Starlife je založená na unikátnej technológii spracovania, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť obsiahnutých látok (92-95%). Pre tieto produkty je charakteristická vysoká účinnosť bez nežiaducich vedľajších účinkov a rýchly nástup účinkov. Na užívanie produktov nevzniká návyk. S pomocou produktov spoločnosti STARLIFE dokáže ľudský organizmus dosiahnuť harmóniu vo všetkých troch oblastiach - fyzickej, psychickej a emocionálnej. Základná rada produktov je zložená z prírodných ingrediencií, ktorých dokonalá vyváženosť bola overená storočnými skúsenosťami filozofie čínskej dynastie Ming a umocnená východnými múdrosťou, s poznatkami najnovších vedeckých štúdií. Účinky produktov sú dlhotrvajúce a pretrvávajú aj po skončení ich užívania. Užívaním produktov spoločnosti STARLIFE sa organizmus doslova nabíja energiou.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


93%
Hodnotenie
22.12.2017
Vlani som stále mala kašeľ a doktor mi nedokázal pomôcť. Vyzeralo to aj na astmu, ktoré sa nepreukázalo. Hľadala som teda prírodný liek na imunitu a Imunita Star mi veľmi pomohol. Prestala som kašľať a celú zimu som nemarodila. Preto som si ho tento rok kúpila zas. Ale chce to začať brať uz v septembri. Kupujem ho aj deťom a zimné obdobie zvládnu len s ľahšou nádchou.
21.06.2017
Immunity Star mi veľmi pomohol prekonať boreliózu, kedy potrebujete zvýšenú imunitu. Dva roky po sebe som mala boreliózu, po liečbe antibiotikami a prírodnými doplnky bez akýchkoľvek následkov. Som presvedčená, že aj vďaka Immunity Staru.
21.06.2017
produkty Arthrona 1000-C , ANATOMAX STAR a IMMUNITY STAR užívam od leta v dávkach 2 ks denne od každého prípravku (diagnóza artróza oboch kolenných kĺbov). Bola mi doporučená výmena oboch kĺbov. Za týchto 5 mesiacov bolesti ustúpili a hybnosť sa zlepšila. Môžem povedať, že prípravky sú vysoko účinné.
21.06.2017
S produktom Immunity star som spokojný. Na posilnenie imunity užívam niečo celoročne a chcel som vyskúšať niečo nové. Zatiaľ to asi funguje alebo je to počasím. Zatiaľ sa cítim bez väčších zdravotných problémov.
20.06.2017
Prípravok Immunity Star známy už niekoľko rokov. Z internetového obchodu Prozdravi.cz som ho zakúpila prvýkrát, a to preto, že bol u vás v akcii za prijateľnú cenu. Inak je celkom dosť drahý. Čo sa týka účinku na organizmus si myslím, že mi pomáha. Posilňuje imunitu. Nedávno sa o mňa pokúšala virózy a podarilo sa mi ju celkom dobre prekonať.
HORE