Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Imunita - základ zdravia

Informácie k aktuálnej situácii tu. Silná Imunita je základným pilierom zdravia.

Slovom imunita označujeme schopnosť organizmu brániť sa škodlivým vplyvom z vonkajšieho i vnútorného prostredia. Silný imunitný systém čiže obranyschopnosť nám dáva šancu účinne sa týmto vplyvom brániť a odolávať tak chorobám. Na oslabenie imunity má vplyv veľa faktorov. Nedostatočná fyzická aktivita v spojení s nesprávnou výživou, pôsobenia stresu, nekvalitné spánok a, v neposlednom rade, negatívne vplyvy životného prostredia, to všetko náš imunitný systém oslabuje. Hlavné stratégie boja proti škodlivým vplyvom prostredia teda spočíva v posilňovaní obranyschopnosti organizmu, aby bol schopný sa vírusom a baktériám postaviť.

Zvýšte svoju obranyschopnosť a prospejte celému organizmu. Nedajte vírusom a baktériám šancu.

Imunitu môžeme posilniť úpravou životosprávy, aktívnym pohybom, kvalitným spánkom, otužovaním a dostatočným prísunom vitamínov a minerálov . K ich doplnenie máme k dispozícii nepreberné množstvo kvalitných doplnkov stravy. Jedným z najdôležitejších vitamínov pre zvýšenie obranyschopnosti je vitamín C - významný antioxidant, ktorého prísun je ideálna najmä v období chrípkových epidémií. Rovnako dôležité je mať v poriadku trávenie, pretože imunitný systém "sídlia" v črevách. Tou pravou voľbou môže byť Aloe vera. Medzi ďalšie účinné látky posilňujúce imunitu patrí cesnak, tzv. "prírodné antibiotikum", betaglukány a ďalšie.

 
Filtrovat
Pre zdravie
Značka
Konzistencia
Produkty obsahujú