loading

Imures

Značka: Goldim | Kód: z54912 | Doplnok stravy
Goldim Imures
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Expirácia: 30.11.2019
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Imures je doplněk stravy pro normální funkci imunitního systému dětí od 3 let a pro dospělé.

Imures je komplexný prípravok s prírodným zložením rastlinných a živočíšnych imunomodulátorov. Obsahuje patentovo chránenou látku ResistAid ® - 100% čistý, aktívny extrakt z rastlinnej ríše, ktorý pôsobí na normálnu odolnosť organizmu. Vysoko akostné bovinnej kolostrum obsiahnuté v prípravku je prirodzeným nástrojom podporujúcim odolnosť a zmiernenie prejavov alergií u detí i dospelých.

Zloženie v 1 kapsuli:

215 mg  ResistAid (extrakt z smrekovca)
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém

Prídavné látky:

síran meďnatý; protihrudkujúca látka: stearan horečnatý rastlinný, oxid kremičitý; transparentné rastlinná kapsula (rastlinného pôvodu)

Dávkovanie:

Užívajte 1 - 2 kapsúl denne po jedle. Zapite pohárom vody.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 30 až 60 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku. Prípravok je vhodný pre dospelých a deti už od 3 rokov. Je vhodný pre dlhodobé užívanie. Vhodný pre osoby s neznášanlivosťou lepku a diabetikov. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na imunitu .

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Imunita, obranyschopnosť - Celková imunita

Informacie o značke Goldim

KONTAKT: Goldie spol s ro, V lúkach 923, 392 01 Soběslav.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE