loading

Inca Collagen 90 g (30 vreciek)

Značka: Inca Collagen | Kód: z45523 | Doplnok stravy
Inca Collagen Inca Collagen 90 g (30 vreciek)
Darček
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • INCA COLLAGEN - Vitamín C so šípkami 500 mg 30 tbl.
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Inca Collagen je výživový doplnok s obsahom 100% čistého morského kolagénu bez prísad.

Obsah kolagénu sa v tele znižuje od 25. roku každoročne o 1,5% a po 45. roku sa kolagén netvorí už skoro vôbec. Nedostatok kolagénu sa prejavuje starnutím, ktoré spôsobuje vznik vrások, matných vlasov, zhoršenie stavu kostí, oslabenie svalstva a mnoho ďalších nežiaducich zmien.

Inca Collagen je tvorený práškom rozpustným v tekutine, ktorú je možné bez problémov vypiť. Inca Collagen zachováva štruktúru trojitého helixu (štruktúra typická pre bielkoviny živých organizmov) a je charakteristický excelentný biologickou dostupnosťou (čo znamená, že naštiepený kolagén sa dobre vstrebáva do tela po jeho použitia). Navyše prípravok Inca Collagen je schopný prechádzať cez tráviaci trakt v nezmenenej podobe a je zbavený "rybieho zápachu" pri zachovaní nutričnej hodnoty.

Doplnok stravy Inca Collagen obsahuje kolagén typu I: 80%, kolagén typ II: 19,5% a
kolagén typu III: 0,5%.

Dávkovanie:

Užívajte 1 vrecúško (3 g) denne. Obsah vrecúška rozmiešajte v 200-300 ml pitnej vody, ovocného džúsu, mlieka alebo iného nápoja a vypite. Pri miešaní v tekutine prášok nasypte do suchej nádoby a následne zalejte tekutinou.

Balenie:

30 sáčkov - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 4-25 ° C, chráňte pred vlhkom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s kolagénom .

Informacie o značke Inca Collagen

KONTAKT: INCA agency sro, Zborovská 906/11, 616 00 Brno - Žabovřesky.

AKCE: k objednávce 1 ks produktu Inca Collagen 90 g (30 sáčků) značky INCA COLLAGEN obdržíte Vitamín C s šípky 500 mg 30 tbl. ZDARMA. Akce platí do 30. 11. 2017 nebo do vyprodání zásob!

Prehliadnite si certifikáty značky Inca Collagen.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


80%
Hodnotenie
21.08.2017
Produkt Inca Collagen beriem iba krátko, ale myslím, že je dobrý. Ustupuje "křupání" kolien. To bol vždy môj veľký problém.
80%

20.01.2020
produkt zapacha rybacinou
HORE