loading

Indonal 120 kapslí

Značka: Synergia | Kód: z58275 | Doplnok stravy
Synergia Indonal 120 kapslí
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

INDONAL WOMAN 120 kapsúl je prírodný produkt. Indol-3-karbinol je látka, ktorá sa získava šetrnou extrakciou z kapustovitých rastlín (kapusta, kel, brokolica, karfiol). Každá žena prechádza mesačnými cykly v ktorých sa výrazne mení hormonálna hladina. Vytvárajú sa nové estrogény a staré - využité by sa mali rýchlo odplaviť. Organizmus to vníma ako tlaky a bolestivosť v prsiach a maternici. Využité estrogény majú zmenenú štruktúru a môžu byť potravou pre hrčky, cysty a myómy v týchto orgánoch.
Indol-3-karbinol je tiež silný antioxidant. Má v sebe látky zvyšujúce imunitu organizmu.

Zloženie v 1 kapsuli:

150 mg  Indol-3-karbinol

Prídavné látky:

kukuričný škrob, želatína (obal kapsule)

Dávkovanie:

Pri preventívnom podávaní uýívejte 1 kapsulu denne po dobu 3 mesiacov.

V prípade prítomnosti lekárskeho nálezu užívajte 2 kapsule denne po dobu 3 mesiacov.

Pri hmotnosti nad 70 kg užívajte 3 kapsule denne po dobu 3 mesiacov.

Užívajte po jedle a zapiť dostatočným množstvom vody!

Balenie:

120 kapsúl

Upozornenie:

Doplnok stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. V prípade ochorenia pohlavných orgánov je nutná konzultácia s lekárom. Neodporúča sa užívať v kombinácii s antacidami, H2 blokátory a inhibítory protónovej pumpy, je možné ho kombinovať s liekmi, antibiotikami a užívať aj počas rádioterapie a pri užívaní antikoncepcie. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Výživové doplnky sa musia skladovať mimo dosahu malých detí. V prípade výskytu nežiaducich účinkov prerušte užívania a poraďte sa s lekárom. Pach produktu je charakteristický pre kapustovité rastliny a neznamená zhoršenú kvalitu produktu. Skladujte pri teplote 10 ° - 25 ° C, na tmavom mieste, nie je nutné v chladničke. V prípade výskytu nežiaducich účinkov prerušte užívania a poraďte sa s lekárom. Nie je vhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy, užívanie je kontraindikované pri precitlivenosti na akúkoľvek zložku lieku a pri užívaní
liekov na zníženie sekrécie žalúdočných štiav.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty na ženské pohlavné orgány .

Produkt je tiež v sekciach

Čo nám legislatíva neumožňuje zaradiť

Informacie o značke Synergia

SYNERGIA Pharmaceuticals, s. r. o, založená v roku 2004 je výrobcom a distribútorom výživových doplnkov na prírodnej báze, zameraných na onkologické ochorenia ženských a mužských pohlavných orgánov. Svoje portfólio má rozšírené o unikátny kozmetický prípravok na odstránenie vrások a opuchov v oblasti očí. Spoločnosť razí filozofiu prírodných liečiv a doplnkov a prispieva z každého svojho výživového doplnku Lige proti rakovine v SR i ČR. Každý jej ďalší produkt bude designovaný v duchu prírody a unikátneho zloženia, pretože neustále hľadá nové, účinné látky, ktoré priaznivo pôsobia pri rôznych ochoreniach.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
11.03.2019
Tieto produkty som si objednala na odporúčanie kamarátky, ktorá mala sama ťažkosti. Pomohli ma aj kamarátke a tiež som ich odporučila ďalej a taktiež po vyšetrení bol kladný výsledok. Ďakujem moc za bylinky. Martina
09.03.2019
Indonal som kupovala mladej kolegyni, ktorá mala veľké a dlhodobé problémy s pleťou, ktoré sa vďaka Indonal veľmi zlepšili.
10.01.2018
Indonal beriem dlhodobo na základe zlých výsledkov cytológie. Pri užívaní lieku všetko v poriadku, pri vysadení sa stav do roka zhoršil.
09.04.2013

Super, prípravok tlmí ihneď bolesť.

18.03.2013

Dobrý deň, zasielam informácie o zakúpených výrobkoch až teraz - čakala som najskôr na výsledky vyšetrenia u lekára. So všetkými výrobkami sme maximálne spokojní. Pre syna som kupovala Allivictus tinktúru - Bral ju prakticky celú zimu - od konca septembra až doteraz (marec), s krátkymi prestávkami medzi baleniami a za zimu vôbec nepremešká školu, asi trikrát mu začla nádcha, ale vždy sme ju zvládli domácimi metódami len za víkend. Možno pre niekoho je to samozrejmosť, ale nie pre nás. Syn má od malička po prekonanej mononukleóze zníženú imunitu, celé tie roky sa lieči na imunológii, ale ani jeden z liekov mu nepomohol. Lekár mi povedal, že už nám nemá, čo ponúknuť. Bežne promarodil týždeň až štrnásť dní z každého mesiaca, takže je to pre nás obrovská úľava. Ďalej som ja používala Indonal a Apriarc - Indonal už po niekoľkýkrát. Mám totiž už niekoľko rokov zhoršený nález na krčku maternice, chodím na kontroly dvakrát ročne. Za tie roky už mám vyskúšané, že keď pred kontrolou vyberiem 90 kapslí INDONAL - nález je len ľahko zhoršený, keď som ale vlani Indonal pred druhou kontrolou nebrala, prejavilo sa to hneď zhoršeným výsledkom. Hrozila mi konizácia. Okamžite som začala brať Indonal ak tomu len tak pre istotu Apriarc a kontrola teraz v marci ukázala, že sa nález opäť zlepšil, takže na konizácii zatiaľ nemusím. Očividne Indonal drží môj nález ešte vo forme, kedy sa zaobídem bez konizácia. Mám teda zrejme Indonal nastálo - musím ho brať dvakrát ročne, aby všetko zostalo ešte na stupni 2. Ale stojí mi za to.

HORE