loading

INDONAL FORTE 90 kapslí

Značka: Synergia | Kód: z57688
Synergia INDONAL FORTE 90 kapslí
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Indonal Forte napomáha udržiavať zdravú hladinu ženských pohlavných hormónov, chráni tkanivo prsníkov a maternice, zvyšuje imunitu a očisťuje. Priaznivo pôsobí a posilňuje hormonálne závislé tkaniva. Má blahodárny účinok na hormonálnu rovnováhu žien. Zmierňuje tlaky a bolesti v prsiach počas i mimo menštruácie. Priaznivo pôsobí v období klimaktéria.

Dávkovanie:

Pri preventívnom podávaní užívajte 1 kapsulu denne po dobu 3 mesiacov

V prípade prítomnosti lekárskeho nálezu užívajte 2 kapsule denne po dobu 3 mesiacov.

Pri hmotnosti nad 70 kg užívajte 3 kapsule denne po dobu 3 mesiacov.

Užívať po jedle a zapiť dostatočným množstvom vody!

Balenie:

90 kapslí

Upozornenie:

Doplnok stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. V prípade ochorenia pohlavných orgánov je nutná konzultácia s lekárom. Neodporúča sa užívať v kombinácii s antacidami, H2 blokátory a inhibítory protónovej pumpy, je možné ho kombinovať s liekmi, antibiotikami a užívať aj počas rádioterapie a pri užívaní antikoncepcie. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Výživové doplnky sa musia skladovať mimo dosahu malých detí. V prípade výskytu nežiaducich účinkov prerušte užívania a poraďte sa s lekárom. Pach produktu je charakteristický pre kapustovité rastliny a neznamená zhoršenú kvalitu produktu. Skladujte pri teplote 10 ° - 25 ° C, na tmavom mieste, nie je nutné v chladničke. V prípade výskytu nežiaducich účinkov prerušte užívania a poraďte sa s lekárom. Nie je vhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy, užívanie je kontraindikované pri precitlivenosti na akúkoľvek zložku lieku a pri užívaní liekov na zníženie sekrécie žalúdočných štiav.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky pre normálnu činnosť ženských pohlavných orgánov .

Informacie o značke Synergia

SYNERGIA Pharmaceuticals, s. r. o, založená v roku 2004 je výrobcom a distribútorom výživových doplnkov na prírodnej báze, zameraných na onkologické ochorenia ženských a mužských pohlavných orgánov. Svoje portfólio má rozšírené o unikátny kozmetický prípravok na odstránenie vrások a opuchov v oblasti očí. Spoločnosť razí filozofiu prírodných liečiv a doplnkov a prispieva z každého svojho výživového doplnku Lige proti rakovine v SR i ČR. Každý jej ďalší produkt bude designovaný v duchu prírody a unikátneho zloženia, pretože neustále hľadá nové, účinné látky, ktoré priaznivo pôsobia pri rôznych ochoreniach.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
24.11.2017
Indonal forte 90 kapslí som si zakúpila už druhýkrát. Mám hypofunkciu štítnej žľazy a už rok a pol chodím každý druhý mesiac na odber krvi s tým, že mám TSH stále moc vysoký. Po mesiaci a pol užívanie INDONAL forte sa mi TSH zrovnalo takmer na normu. A doktorka mi za celý rok a pol medikáciou pomôcť nedokázala. Takže som nadšená.
23.11.2017
Prípravok Indonal forte som užívala 3 mesiace. Kapsule som brala pravidelne 2-krát denne, ráno a večer. Nielen, že ustali návaly, ale abnormálne zmeny na čípku prí prvej prehliadke sa po troch mesiacoch, kedy som bola pozvaná na druhú kontrolnú prehliadku zmenili opäť k normálu. Podotýkam, že test na HPV bol negatívny. Teraz som pozvaná k lekárovi opäť až za rok. Verím tomu, že tento liek prispel k lepšiemu výsledku.
21.10.2016
Indonal Forte som užívala spolu s GynMaxem na odporúčanie pána doktora Šafránka z poradne. Po mesiaci a pol - zhruba po 50 dňoch - moje problémy ustali. Išlo o krvácanie medzi cyklami menzes. Brala som 2 kapsuly denne, teda 1 kapsulu Indonal a 1 kapsulu GynMaxu. Vrelo odporúčam všetkým ženám, ktoré majú aj problémy s cystou. Moja kamarátka mala ísť na operáciu, ale požiadala o čas a medzi tým vybrala 1 balenie Indonal. Keď bola v nemocnici a mala ísť na operáciu, neveriacky jej poslali na 3 ultrazvuky po sebe, ale cysta jednoducho zmizla, poslali jej teda domov. GynMax je podľa pána doktora Šafránka ešte silnejší, zrejme i napríklad na rakovinu, ktorú spôsobuje prekyslenie organizmu. Moc Vám všetkým ďakujem za pomoc a prajem veľa uzdravených človiečikov.
21.10.2016
Indonal Forte som užívala 2x denne, ešte čakám na výsledky, ale už na pohľad bol môj gynekológ prekvapený, že čapík vyzerá podstatne lepšie.
100%

25.06.2019
HORE