loading

Indonal Partner 90 kapsúl

Značka: Synergia | Kód: z2385 | Doplnok stravy
Synergia Indonal Partner 90 kapsúl
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}

Popis:

Indonal Partner je jedinečnou kombináciou látok indol-3-karbinolu a resveratrolu, ktoré podporujú normálnu činnosť pohlavných orgánov.

Indol-3-karbinol je látka, ktorá sa získava šetrnou extrakciou z kapustovitých rastlín. Resveratrol je flavonoid s vysokým obsahom mastných kyselín a fytosterolu.

Zloženie v 1 kapsuli:

150 mg  Indol-3-karbinol
100 mg  Resveratrol (20%)

Prídavné látky:

20 mg kukuričný škrob, želatína

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 kapsule denne po jedle po dobu 3 mesiacov.

Balenie:

90 kapsúl - dávka na 1,5-3 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka nesmie byť prekročená. Doplnky stravy sa nesmie užívať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je vhodný pre osoby s precitlivenosťou na akúkoľvek zložku prípravku a pre osoby, ktoré užívajú lieky na zníženie sekrécie žalúdočných štiav. V prípade výskytu nežiaducich účinkov prerušte užívanie a poraďte sa s lekárom. Pach produktu je charakteristický pre kapustovité rastliny a neznamená zhoršenú kvalitu produktu. Uchovávajte na suchu pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Krajina pôvodu Slovensko.

Produkt je tiež v sekciach

Čo nám legislatíva neumožňuje zaradiť

Informacie o značke Synergia

SYNERGIA Pharmaceuticals, s. r. o, založená v roku 2004 je výrobcom a distribútorom výživových doplnkov na prírodnej báze, zameraných na onkologické ochorenia ženských a mužských pohlavných orgánov. Svoje portfólio má rozšírené o unikátny kozmetický prípravok na odstránenie vrások a opuchov v oblasti očí. Spoločnosť razí filozofiu prírodných liečiv a doplnkov a prispieva z každého svojho výživového doplnku Lige proti rakovine v SR i ČR. Každý jej ďalší produkt bude designovaný v duchu prírody a unikátneho zloženia, pretože neustále hľadá nové, účinné látky, ktoré priaznivo pôsobia pri rôznych ochoreniach.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
11.01.2018
V júni 2016 mi bol pri preventívnej prehliadke zistený zlý nález na čípku ai výsledky z cytológie neboli vôbec pozitívne. Čakala som tri mesiace, či sa s tým telo nepopere nejako samo, ale v septembri bol nález ešte oveľa horšie. Môj gynekológ hovoril len o konizácii a liečbe, ale zmienil sa aj o Indonal. Hneď som sa pozrela na internet a bolo rozhodnuté. Tri mesiace som užívala Indonal Partner, potom nasledovala ďalšia prehliadka, kedy sa môj stav nezlepšil, ale našťastie ani nezhoršil. Ďalšie tri mesiace som mala mať pauzu a Indonal neužívať, dosť som sa bála, že sa to opäť zhorší, ale v marci boli výsledky o niečo lepší. Od marca som Indonal zase užívala a v júni na prehliadke tomu doktor nemohol uveriť. Čapík úplne v poriadku a aj výsledky z cytológie v poriadku. Môj gynekológ aj cytology tomu nemohli vôbec uveriť. Až potom mi môj gynekológ priznal, že malo ma strach, že s takto zlými výsledkami vôbec neveril, že by mi Indonal mohol pomoct. Od októbra som zase Indonal začala brať a v decembri ma čakala od doktora veľká pochvala. Nikde vôbec nič zlé, výsledky v poriadku. Zhodou okolností mala zlé výsledky aj moja sestra, hneď začala Indonal užívať a za tri mesiace bola v úplnom poriadku.
10.01.2018
S produktom Indonal Partner som veľmi spokojná. Zakúpila som si ho kvôli bolestivým cystám, ktoré sa mi urobili v prsníku, bolesti boli dosť veľké, budenie v noci pri otočení na daný bok, nezniesla som žiadne podprsenky. Po asi 3 týždňoch užívania tohto produktu bolesti úplne vymizli, cysty sa zrejme nestratili, ale bolesti sú preč.
24.11.2017
S INDONAL som spokojná. Zmizli bolesti spojené s cystami, ktoré sa tiež zmenšili. Budem pokračovať v užívaní.
10.07.2017
Už pol roka bojujem s gynekologickými zápalmi. Vzhľadom k tomu, že som veľmi pracovne vyťažená, bola som vždy vyradená z činnosti a musela som k lekárovi. Tu už som si pripadala ako simulant, asi som pre nich bola, aj keď vo steroch sa vždy objavili baktérie, pretože mi nakoniec predpísali prášok na nervy a Dithiaden. Po nasadení Indolanu (už prvý deň) som cítila zmenu. Bola som sa sviežejší, ťažkosti ustúpili a čuduj sa svete, bolesti chrbta, ktorými trpím už 30 rokov, sa mi tiež zlepšili. Zatiaľ som veľmi s Indonal spokojná. Uvidíme ďalej. Každé zlepšenie je výhra.
24.11.2014

S výrobkami Indonal Partner for Woman a Kurkumín komplex som veľmi spokojná. Ja užívam Indonal už 8 rokov na odporúčanie gynekológa a Kurkumín som objednala, keď mi od vás prišla ponuka a som tiež veľmi spokojná. Vrelo odporúčam ženám v prechode, určite je to lepšie ako hormonálna liečba, ktorá má na organizmus negatívne účinky.

HORE