loading

InoCell 60 kapsúl

Značka: Barny´s | Kód: z814 | Doplnok stravy
Barny´s InoCell 60 kapsúl
Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

InoCell je patentovaná zmes inozitolu, Ca 2+, Mg2 + a IP6 (inozitolhexafosfátu), ktoré sa vo svojom pozitívnom účinku vzájomne doplňujú.

Zmes látok inozitolu a IP6 (inozitolhexafosfátu) sa prirodzene vyskytujú v potrave s vysokým obsahom vlákniny (celé zrná, obilniny, strukoviny, orechy, semená a celozrnné výrobky). IP6 a ostatné inositol fosfáty sa prirodzene vyskytujú vo väčšine buniek cicavcov, kde sa podieľajú na rade dôležitých bunkových funkcií.

Zloženie v 1 kapsuli:

 • Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
 • Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy
 • Prispieva k správnej funkcii psychiky
 • Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
 • Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
 • Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • Ak je v jednej dávke aspoň 9 mg vitamínu C, tak možno tvrdiť:
 • Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev
 • Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí
 • Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek
 • Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu ďasien
 • Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kože
 • Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu zubov
 • Prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E
 • Zvyšuje vstrebávanie železa
 • Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom
 • Prispieva k udržaniu zdravých vlasov
 • Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
 • Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
 • Prispieva k normálnej spermatogenéze
 • Prispieva k normálnej činnosti štítnej žľazy
 • Prispieva k udržaniu zdravých nechtov

Prídavné látky:

hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokryštalická celulóza, polyvinylpyrrolidon (spojivo), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), inaktivované kvasnice obohatené selénom (neobsahuje lepok), oxid titaničitý (farbivo)

Dávkovanie:

Dospelí užívajú 2 kapsule denne, pri problémoch 2 kapsule 2x denne. Deti od 6 rokov užívajú polovičnú dávku. Užívajte vždy na lačno, najmenej 30 minút pred jedlom a dostatočne zapite. Celková denná dávka nesmie prekročiť 4 kapsule. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 15-30 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 ° C. Krajina pôvodu Kanada.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty s obsahom inozitolu a prípravky na imunitný systém .

Informacie o značke Barny´s

BARNY'S je pôvodný kanadská spoločnosť, ktorá v SR pôsobí od roku 1997 prostredníctvom divízie biopoľa GN. Až do roku 2004 všetku produkciu predávali pod značkou Proenzi a je dodnes známe, že v tej dobe to bola najviac rešpektovaná značka v danom segmente. Od roku 2004 sa naplno začali venovať produktovej rade Barny '. V súčasnosti taktiež spolupracujú na vývoji a výrobe nutraceutík s medzinárodnou farmaceutickou spoločnosťou, ich dodávatelia a finálne výrobky musia spĺňať farmaceutický štandard a farmaceutickú normu GMP.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
26.06.2014

InoCell užívam dlhodobo po liečbe rakoviny, to isté Graviola . Som předvědčena, že mi to pomohlo, že sa doteraz neobjavila recidíva. 100% Rakytníkový olej som začala užívať pre zlepšenie imunity, ale zistila som, že obsahujú omega 3, 6, 9. Pretože mi bol zistený zvýšený cholesterol, dostala som Lipantyl, ten som pre dyspepsia prestal po niekoľkých dňoch brať, a napriek tomu pri kontrole bol môj cholesterol už v norme - vďaka rakytníkovému oleji.

23.04.2014

InoCell som začala brať po operácii nádoru mozgu (glioblastóm st. IV) a potom keď som absolútne neznášala chemoterapiu, známy mne poradil Graviola . Oboje beriem sústavne, a verím, že tieto dva produkty pomohli ako mne, tak aj manželovi (CA colorekta). Asi to bude ešte nadlho brať (teda, do tej doby, kým nás tá rakovina nepremôže) bohužiaľ, stojí to pre nás oboch dosť peňazí, manžel berie dávky PN a ja dôchodok (PID) v podpriemerné výške.

03.12.2013

Verím tomu, že vďaka užívaniu prírodných produktov Inocell a Graviola anona som doteraz zdravá.

02.04.2013

Dobrý deň, Graviola som si zakúpila kvôli mozgovému nádoru. Okrem gravioly beriem ešte ďalšie prípravky ( Cytosan , InoCell , Gesavit, aloe vera , hlivu ustricovú , rakytník rešetliakový , riasy chlorella ). Nádor bol zistený PRD rokom, v máji ho operovali, potom som absolvovala ožarovanie a chemoterapiu, ďalšie cykly som potom doma odmietla. Ním tieto prírodné doplnky, snažím sa jesť zdravo a žiť aktívnym životom. Na kontrole 11.10.2012 a 23.1.2013 som bola na magnetickej rezonancii bez nálezu a neurologicky úplne v poriadku, na ďalšiu kontrolu jedu 23.4. - Tak mi držte palce, nech to dopadne dobre.
Svoje "liečbe" verím, že mi pomáha.

19.11.2012

Vážená spoločnosti, Váš prípravok Inocell som už bohužiaľ využívala a bola som s ním nesmierne spokojná, určite to nebola sugescie, ale po 14 dňoch sa mi začal čistiť organizmus. Mala som pocit, že sa má črevá začínajú zbavovať aj tzv. blatíčko. Cítila som sa aj viac svieži. InoCell som užívala v kombinácii s Wobenzymom a Cetebe. Cela rodina ochorela škaredú chrípkou a ja som to teraz prežila bez úhony, hoci mám veľmi zníženú imunitu. Bohužiaľ mi vadí vysoká cena. Som samoživiteľka s dvoma dospievajúcimi deťmi, ktoré majú silné astmu, takže peňazí nie je veľa. Som si vedomá, že sa liek musí užívať dlhodobejšie, takže sa už teším, až budú v zamestnaní nejaké odmeny a ja si ho určite znova objednám do zásoby. Ďakujem za doplnok, ktorý mi moc pomohol.

HORE