loading

Internetová lekáreň Chrudim - vitamíny, doplnky stravy, zdravá výživa

Pojem internetová lekáreň počúvame vo svojom okolí čoraz častejšie. Ale vieme, čo znamená? Nie je internetová lekáreň ako internetová lekáreň. Označenie "internetová lekáreň" možno použiť iba v prípade, keď má predajca oficiálne povolenie na zásielkovému predaju voľnopredajných liekov prostredníctvom internetu vydávané Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv. Aj náš e-shop zákazníci často, ale mylne, nazývajú "internetová lekáreň".

Internetový obchod s produkty pre zdravie

Internetový obchod s produkty pre zdravie prozdravi.cz je jedným z najväčších internetových obchodov s doplnkami stravy, prírodnou kozmetikou, zdravotnými prístrojmi, knihami, relaxačné hudbou a zdravou výživou v Českej republike. Kladieme maximálny dôraz na spokojnosť našich zákazníkov! Kvalita internetového obchodu prozdravi.cz je overená hodnotením našich zákazníkov. Nájdete nás aj na faceboooku.

Osobné odbery v Chrudimi

Internetový obchod s produkty pre zdravie prozdravi.cz prevádzkuje spoločnosť.

- Internetové obchody "href =" https://www.vivantis.cz/ "> VIVANTIS as, ktorá má sídlo v Chrudimi v areáli bývalého kláštora:

VIVANTIS as
Školské námestie 14
537 01 Chrudim II

Kde nás nájdete: odkaz na mapu

Tovar, ktorý si vyberiete na našich internetových stránkach prozdravi.cz vám môžeme odoslať prostredníctvom zásielkovej služby alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne priamo v sídle našej spoločnosti v druhom poschodí, a to každý pracovný deň od 7:00 do 15:30.

Pomôžeme s výberom produktov pri osobnom odbere v Chrudimi

Ak si nestihnete objednávku vytvoriť vopred, naše ochotné operátorky sú pripravené vám pomôcť s výberom produktov aj s realizáciou nákupu
.

Na mieste môžete platiť v hotovosti aj platobnou kartou.

Najlacnejšie internetová lekáreň - nakupovať u nás sa oplatí

Internetový obchod prozdravi.cz ponúka 2 466 položiek produktov pre zdravie, prírodnej kozmetiky a ďalších produktov za veľmi priaznivé ceny, s krátkou dobou dodania a garantovanou kvalitou služieb
. Nájdete tu pravidelné výhodné cenové akcie a cenovo zvýhodnená balenie. V e-shope prozdravi.cz sú garantované nízke ceny, zaujímavé darčeky k nákupu alebo zľavy na ďalší nákup.
 

Ľutujeme, ale v súčasnej dobe neponúkame tovar zodpovedajúci vášmu požiadavku.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Zákaznícky servis (po-pi 10 - 18)
Tel:+421 220 512 509
E-mail: info@prezdravie.sk

HORE