loading

Intimed - balzam na Vaginitída 10 ml

Značka: Aromedica | Kód: z749
Aromedica Intimed - balzam na Vaginitída 10 ml
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Aromaterapeutický prípravok Intimed rovnako ako Feminol , Podporuje zachovanie nízkeho pH pohlavný sliznice a podporuje jej prirodzenú ochranu.
Zápalové ochorenia vagíny a vonkajšieho genitálu sú veľmi častá a mnohokrát prehliadaná, hoci môžu viesť k sérii vážnych komplikácií. Najčastejšie sa prejavujú svrbením a neobvyklým, niekedy páchnucim výtokom. Príčinou sú často plesňové ochorenia - kandidózy, spôsobená plesní candida albicans, ktorá sa prejavuje hustým bielym výtokom. Zelenožlté sfarbený výtok je prejavom parazitárneho ochorenie, ktoré spôsobuje prvoky Trichomonas vaginalis.

Vyhnite sa všetkým umývacím prípravkom obsahujúcim syntetické látky, minerálne oleje, parfumy, penivé základy, emulgátory a pod. Tieto zložky totiž zbavujú sliznicu prirodzenej ochrany a vystavujú ju tak zvýšenému nebezpečenstvu infekcie. Intimed možno užívať aj preventívne v prípade predispozície či plánovanej návštevy verejného bazéna, sauny atď.

Zloženie:

 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Prirodzená obranyschopnosť - odolnosť
 • antioxidant
 • pohyblivosť kĺbov
 • (Pred) menštruačný a menopauzálny komfort
 • Normálny stav pokožky
 • hormonálna rovnováha
 • (Pred) menštruačný komfort
 • Kožné a spojivové tkanivá

Prídavné látky:

tokoferol

Ako používať:

Po kúpeli a pred návštevou bazéna či sauny votrite niekoľko kvapiek na ošetrované miesta. Nezmývajte a neutierajte.

Balenie:

10 ml

Upozornenie:

Pre kozmetické použitie. Dermatologicky testované. Obsahuje organické suroviny.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky intímnej hygieny .

Ďalšie informácie o Intimedu nájdete v článku Feminol a Intimed - prírodné oleje pre Vaše zdravie .

Informacie o značke Aromedica

AROMEDICA, spol. s ro. je česká inovačný a vývojová firma, výrobca klasické aromaterapia, farmaceutické aromakosmetiky, fytoterapeutík a potravinových doplnkov s dlhou tradíciou a širokým sortimentom liekov pre farmaceutické a kozmetické použitie. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1990. Niekoľko produktov je registrované ako patent a chránený vzor. Receptúry sú postavené na princípe synergie mnohých účinných prírodných látok, nie je použitie jednej alebo dvoch ingrediencií v minimálnom množstve. Výroba je zabezpečovaná v spoločnostiach s certifikátmi ISO a SVP. V súčasnej dobe exportuje produkty do niekoľkých štátov Ázie a Európy. Všetky výrobky AROMEDICA prechádzajú štandardnými testami pre kozmetické prípravky a potravinové doplnky.

Prehliadnite si certifikát značky Aromedica.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


97%
Hodnotenie
26.06.2014

Produkt Intimed som mala už predtým, ale nemohla som ho zohnať v lekárni, preto som sa obrátila na váš e-shop. Som s ním veľmi spokojná, určite podľa potreby objednám znova. Funguje veľmi dobre, je príjemný pri používaní, neštípe, nesvrbí, ani nič podobné. Hodnotila by som ho vždy najvyššou známkou. Možno dôležitá informácia - mám veľmi suchú pleť, a preto sú pleťové prípravky pre mňa veľmi vhodné. Prípravok rouzhodně "plní", čo je o ňom napísané od výrobcu. Som rada, že som vaše stránky našla.

15.01.2014

Produkty, ktoré si pravidelne objednávam a ktoré môžem ostatným odporučiť sú Intimed , Audiron , Klíčkový olej . Tieto produkty naozaj fungujú a som s nimi spokojná.

07.06.2013

Feminol a Intimed sú skvelé - krásne vonia a povedala by som, že fungujú. Intimedem mažem aj ruky - robí mi to dobre na ekzém.

05.03.2013

Intimed-balzam na vaginitída je veľmi dobrý. Som s ním spokojná.

28.01.2013

S produktmi Intimed a Feminol som veľmi spokojná. Feminol som používala už v minulosti. Je to úplne jedinečný výrobok na našom trhu! Ďakujem

HORE