loading

IoniLyte hypotonický iontový nápoj 100 ml

Značka: Ovonex | Kód: z59932 | Doplnok stravy
Ovonex IoniLyte hypotonický iontový nápoj 100 ml
Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

IoniLyte hypotonický iontový nápoj pre prípravu minerálnych iontových hypotonických nápojov. Udržuje výkon a vytrvalosť. IoniLyte zmení akýkoľvek nápoj na Hypodrink (hypotonický iontový nápoj). Optimálne hydratuje, bez konzervantov, cukru a alkoholu.

Z jedného balenia koncentrátu tak získate 10 - 40 litrov iontových nápojov.

HypoDrink SPORT - výkonnostné športy, preteky a súťaže 90 min. a viac
K rehydratáciu pri intenzívnom vytrvalostnom športe a ťažkej fyzickej práci, zvlášť v teplom a vlhkom prostredí. Užívať priemerne 400-800 ml / h počas fyzického výkonu.
Vhodný aj k hydratácii pred náročným výkonom jednorazovo, a to 5-7 ml / kg hmotnosti osoby (tj cca 300-500 ml, 15-20 min. Pred pretekmi, súťaží alebo intenzívnym tréningom).
Maximalizácia hydratácia pri vysokej miere potení (dlhšie trvajúci zaťaženie 90-120 min. A viac) a vysokej okolitej teplote (cez 27 ˚C). Pri viacfázovom tréningovom zaťažení v lete.

HypoDrink ACTIV - pre športové aktivity do 120 min.
Počas a po skončení vytrvalostné záťaže (cca 60-120 min.). Dopĺňať cca 0,4-0,6 l / h. Vhodné tiež pri fyzicky náročnom zamestnaní v extrémnych teplotných podmienkach (pr. Výmenný prevádzka) ako (ochranný) rehydratačný nápoj. Ideálne pre rekreačných bežcov, cyklistov, triatlonistov, počas intenzívnych tréningov, ale aj ako prostriedok pre doplnenie tekutín pri záťažových športoch (najmä v lete) s dĺžkou trvania cez 1 h.

HypoDrink RELAX - rekreačné aktivity do 60 min.
Rekreačné aktivita alebo akákoľvek záťaž nevytrvalostního charakteru (do 60 min.), Užívajte kedykoľvek počas dňa na doplnenie pitného režimu.

Zloženie:

Purifikovaná voda, koncentrát z Veľkého soľného jazera, chlorid sodný, chlorid draselný. Neobsahuje konzervanty, lepok, laktózu, cukor, alkohol, farbivá, dochucovadlá.

Ako používať:

ŠPORT: 7 ml na 0,7 l vody

ACVIT: 3,5 ml na 0,7 l vody

RELAX: 1,75 ml na 0,7 l vody

Zrieďte IoniLyte vodou alebo vaším obľúbeným čajom - získate tak nápoj, ktorý bude mať príjemnú chuť aj po tom, čo ho budete voziť pár hodín na bicykli v bidonu na slniečku pri vysokých teplotách.

Balenie:

100 ml

Upozornenie:

Doplnok stravy.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty pre športovcov .

Informacie o značke Ovonex

OVONEX sro U Nádraží 1202/2, Šumbark, 736 01 Havířov. IČO: 01596926

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE