loading

Irigátor

Značka: Phoenix | Kód: z398
Phoenix Irigátor
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Irigátor je ľahká a skladná zdravotná pomôcka pre zavádzanie klystírov a na vykonávanie výplachov čriev.

Ako používať:

Na ústí nádržky (vývod) sa navlečie irigačná hadice. Na druhý koniec hadice sa nasadí dvojpolohový kohút, na ktorý sa nasadí priložená trubice. Po zostavení sa uzavrie kohút (ovládacia páčka je kolmo na os kohúta), nádržka sa naplní tekutinou (cca 1 l) a zavesí. Po zavedení trubice do konečníka sa kohút otvorí a tekutina začne prúdiť trubicou.

Balenie:

závesná nádržka s vývodom (cca 2 l), irigačná hadice (cca 1,5 m), dvojpolohový kohút, trubice do konečníka pre dospelých (priemer 10 mm)

Upozornenie:

Jednotlivé diely irigátora možno sterilizovať varom, bežnú údržbu môžete vykonávať teplou vodou a mydlom alebo ostatnými umývacími prostriedkami. Nepoužívajte organické rozpúšťadlá.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky na tráviaci systém .

Informacie o značke Phoenix

Kontakt: PHOENIX as, K PÉROVNA 945/7, 102 00 Praha 10 - Hostivař

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


89%
Hodnotenie
Deny
90%

20.10.2019
Produkt používam na úplne inú činnosť na akú je pôvodne určený. Podľa môjho odhadu funguje to dobre aj na stolicu.
Hana Brešťanská
10%

20.10.2019
Už by som si tovar u tejto firmy neobjednala

Proti: Tovar poškodený, bez dodacieho listu

60%

20.10.2019
Predtým sa namiesto ,, sáčku "predávala akási plechová nádoba na vodu. To ma pripadalo ďaleko lepšie a ľahšie umývateľné. Igelit je absolútne nevhodný na prípravu nálevu. To pán výrobca nedomyslel.
100%

20.10.2019
Úplne splnil moje očakávania
Honza
70%

20.10.2019
viď pre a proti, nič ďalšieho k tomu nemám. Nabudúce by som si asi kúpil niečo na 2 litre, inak mi všetko vyhovuje. Za danú cenu dostanete dobrú úžitkovú hodnotu.
Pre: - Funguje, nič iného som od tohto výrobku nečakal - sú vidieť prípadné nečistoty v roztoku, vrecúško je úplne číry (čo sa hodí napríklad pri odvaru z harmančeka)

Proti: - Má ukazovateľ na 1 liter, ale zmestí sa do neho viac, takže keby tam bola ryska aj na liter a pol, bolo by to lepšie - pri vybalení sa veľmi zle nasadzuje hadička na vrecúško, mňa sa to podarilo asi len pol centimetra, ale drží to aj tak

HORE