loading

Klíšťák Ixoderm 10 ml

Značka: Vetrisol | Kód: z2993
Vetrisol Klíšťák Ixoderm 10 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Klíšťák Ixoderm s klieštikmi je prípravok prvej voľby k rýchlemu zneschopnenia, znehybnenie, usmrtenie a bezpečné odstránenie zakousnutých kliešťov sa súčasnou dezinfekciou postihnutého miesta.

Jedinečné zloženie prípravku Klíšťák Ixoderm vychádza z originálnych poznatkov týkajúcich sa rizík vznikajúcich behom odstraňovania kliešťov. Prvým a zásadným účinkom prípravku je okamžitá anestézia (zneschopnenia) kliešťa bez vyvolania akejkoľvek jeho obranné reakcie (predovšetkým zvýšené slinenie alebo dávenie obsahu útrob kliešťa do ranky). Súčasným účinkom prípravku je bezprostredná dezinfekcia povrchu kliešťa.

Ďalším dosiahnutým účinkom lieku Klíšťák Ixoderm je narušenie a zmäkčenie tzv. Cementovej vrstvy, ktorá sa vytvorila okolo hypostomu a ktorou je kliešť v ranke pevne uchytené. Pôsobením prípravku dochádza k šetrnému a spoľahlivému usmrteniu kliešťa a jeho súčasnému spevneniu do tej miery, že je následne možné ho jednoducho a bezpečne odstrániť.

Pôsobenie prípravku:

Nanesení prípravku Pôsobenie prípravku Pôsobenie prípravku Úplná likvidácia kliešťov na kliešť po 1 min. aplikácie po 9 min. aplikácie po 15 min. od aplikácie

Jak působí Ixoderm?

Počas nasadenia prípravku na kliešť dochádza k jeho okamžitému znehybnenie bez vyvolania obranných reakcií kliešťa.

Zloženie:

lihoetherový roztok s fenolom (etanol, dietyléter, fenol)

Ako používať:

Otvor tuby s prípravkom Ixoderm po odskrutkovaní uzáveru opatrne priložíme až ku kliešťovi a samovoľne, prípadne veľmi miernym stlačením tuby, na kliešť nanesieme 1-3 kvapky lieku tak, aby bolo kliešť prípravkom úplne pokryté. Asi po 2-5 minútach (podľa množstva použitého prípravku) čiastočne zaschnutý prípravok očistíme a kliešť bezpečne odstránime pinzetou, ktorú priložíme čo najbližšie ku kusadlům kliešťa, či iným vhodným spôsobom. Pohyb pri odstraňovaní kliešťa je kývavý, nie otáčavý. Po odstránení kliešťa môžeme nakápnout na postihnuté miesto ešte 1 kvapku prípravku. Odporúčame miesto 1 mesiac sledovať, či sa neobjaví na koži v mieste, kde bolo kliešť prisaté, začervenanie, ktoré sa postupne môže rozširovať (v tomto prípade je potrebné bezodkladne vyhľadať lekára).

Balenie:

10 ml + klieštiky na odstránenie kliešťa

Upozornenie:

Prípravok nepoužívajte pri známej precitlivenosti na látky v ňom obsiahnuté. V zriedkavých prípadoch sa po dlhodobej aplikácii vo vysokých dávkach môže objaviť podráždenie kože. Prípravok je horľavina Aj. triedy, pri zaobchádzaní dbajte na zvýšenú opatrnosť. Uchovávajte pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neotvárajte ani inak nemanipulujte s prípravkom v blízkosti otvoreného ohňa či iných zdrojov tepla.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež háčiky na kliešte a ďalšie prípravky pri napadnutí kliešťom .

Ďalšie informácie o produkte Ixoderm 10 ml nájdete v článku Užívajte si krásy prírody bez obáv z kliešťov - s Ixodermem .

Informacie o značke Vetrisol

Misia spoločnosti VETRISOL - vnášať Vitalitu do života - je výrazom snahy porozumieť životu spotrebiteľov v dvadsiatom prvom storočí a ich potrebám pomôcť tak, aby zákazníci lepšie vyzerali, lepšie sa cítili a mali viac zo života. Spoločnosť Vetrisol bola založená v roku 2006. Špecializuje sa na vývoj, výrobu a predaj doplnkov stravy a veterinárnych prípravkov spĺňajúce kritériá najvyššej kvality, účinnosti a cenovej dostupnosti. VETRISOL sro. disponuje tímom odborníkov, ktorí pracujú v odbore desiatky rokov a majú skúsenosti s výrobou ako v ČR tak v zahraničí.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


76%
Hodnotenie
25.04.2017
S produktom Klíšťák som bola spokojná. Použila som ho 2x a kliešť som mohla bez problémov vytiahnuť. V mieste navyše nebolo vidieť ani žiadne začervenanie.
24.10.2016
Klíšťák Ixoderm je perfektný. Vnučka mala malinké kliešť v hlave (nad čelom vo vlasoch). Objavili sme ho skoro, a pretože ešte nebolo zakusnuté, odstránila som ho skutočne len pomocou gélu, zostalo v ňom. Takže žiadna klamlivá reklama, prípravok naozaj funguje tak, ako je popísané v návode. Som spokojná.
13.10.2016
Ixoderm používam už tretí rok, chcem veriť, že pomáha bezpečne vytiahnuť kliešte, dezinfikovať, minimalizovať možnosť nákazy nebezpečnými vírusmi a baktériami. Jazdíme s manželom a malými deťmi do prírody, víkendy trávime na chate v lesoch, kliešte bohužiaľ dávajú dole, ale Ixoderm sa mi osvedčil, aj keď niekedy trvá dlhšiu dobu, než sa mŕtve zahryzol kliešť uvoľní. Hlavné ale je, že sme našťastie všetci zostali len pri vyťahovaní kliešťov, našťastie bez škaredých následkov.
16.06.2014

Ixoderm je zatiaľ najlepší produkt na trhu. Predovšetkým pre tých, ktorí podobne ako ja, nevie ľahko odstrániť kliešťa.

05.05.2014

Ixoderm je šetrný preparát. Vybrala som si tento produkt preto, že som o ňom čítala v časopise a páčilo sa mi jeho použitie.

HORE