Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Ja riadim (Ing. Zdeňka Jordánová)

Značka: Knihy Kód: z2678

Popis

Kniha Ja riadim je o riadení, či neriadené autá, ale vlastne o riadení, či neriadené svojho vlastného života. Celý náš život je stretávanie. Aj na cestách sa stretávame. Každou sekundou, ktorú trávime vo svojom aute, sa stretávame s ostatnými vodičmi. Naša energia je zosilnená energiou auta a príčina a následok všetkých našich krokov sa dejú oveľa rýchlejšie, ako keď ideme pešo.

Ing. Zdeňka Jordánová miluje príbehy, pretože jej pomáhajú spoznávať súvislosti. Príbehy vyriešené aj nevyriešené, pretože vesmírne zákonitosti v nich určujú pravidlá hry pre náš život. Čím viac porozumieme týmto zákonitostiam, tým viac sa môžeme prejaviť a vytvoriť si život podľa svojich predstáv. Autorka pracuje prostredníctvom svojej poradne a organizuje vzdelávacie kurzy.

Úryvok z úvodu:

Riadiť auto je univerzálny symbol! Riadiť, či neriadiť - to sa nejakým spôsobom týka každého z nás. Je to spôsob, akým sa dostávame za svojim cieľom. Je to spôsob nášho pohybu životom.

Riadenie auta je univerzálna skúsenosť, pretože bez ohľadu na svoj osobný cieľ a talent, ktorý je v živote každého z nás úplne jedinečný na ceste za svojím osobným cieľom - riadiť potrebujeme všetci!

Autá existujú a ich ďalší vývoj už nič nezastaví. Ba čo viac, väčšinou si všetci prajeme, aby existovala. Riešme preto tento konflikt a naučme sa zaobchádzať s vecami, ktoré ponúka doba, do ktorej sme sa narodili, využívať ich pre svoje ciele, nie sa nimi ohrozovať, naučme sa chrániť seba samého. Prestaňme brzdiť duchovný rozvoj tým, že o sebe stále pochybujeme!

Lebo nič, s čím sa v živote stretneme, nie je také, aby sme to nemohli zvládnuť!

Počet strán: 108

Rozmery: 110 x 170 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Náš tip

V našej ponuke nájdete aj ďalšie knihy Zdenky Jordánová:

  • Cesta storočiami (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Láska (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Moje peniaze (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Muž alebo žena? (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Poznaj svoj cieľ (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Súvislosti (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Spratek aneb "A bude to podľa mňa" (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Tvoje dieťa ako šanca pre teba (Ing. Zdeňka Jordánová) .

Ďalšie informácie o knihe Ja riadim nájdete v článku Podľa auta spoznáš kosa .

Ďalšie články Zdenky Jordánová:

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Lucia Matulová

Lucia Matulová

Po-Pá: 8-20 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Značka: Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd