loading

Ja riadim (Ing. Zdeňka Jordánová)

Značka: Knihy | Kód: z2678
Knihy Ja riadim (Ing. Zdeňka Jordánová)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Kniha Ja riadim je o riadení, či neriadené autá, ale vlastne o riadení, či neriadené svojho vlastného života. Celý náš život je stretávanie. Aj na cestách sa stretávame. Každou sekundou, ktorú trávime vo svojom aute, sa stretávame s ostatnými vodičmi. Naša energia je zosilnená energiou auta a príčina a následok všetkých našich krokov sa dejú oveľa rýchlejšie, ako keď ideme pešo.

Ing. Zdeňka Jordánová miluje príbehy, pretože jej pomáhajú spoznávať súvislosti. Príbehy vyriešené aj nevyriešené, pretože vesmírne zákonitosti v nich určujú pravidlá hry pre náš život. Čím viac porozumieme týmto zákonitostiam, tým viac sa môžeme prejaviť a vytvoriť si život podľa svojich predstáv. Autorka pracuje prostredníctvom svojej poradne a organizuje vzdelávacie kurzy.

Úryvok z úvodu:

Riadiť auto je univerzálny symbol! Riadiť, či neriadiť - to sa nejakým spôsobom týka každého z nás. Je to spôsob, akým sa dostávame za svojim cieľom. Je to spôsob nášho pohybu životom.

Riadenie auta je univerzálna skúsenosť, pretože bez ohľadu na svoj osobný cieľ a talent, ktorý je v živote každého z nás úplne jedinečný na ceste za svojím osobným cieľom - riadiť potrebujeme všetci!

Autá existujú a ich ďalší vývoj už nič nezastaví. Ba čo viac, väčšinou si všetci prajeme, aby existovala. Riešme preto tento konflikt a naučme sa zaobchádzať s vecami, ktoré ponúka doba, do ktorej sme sa narodili, využívať ich pre svoje ciele, nie sa nimi ohrozovať, naučme sa chrániť seba samého. Prestaňme brzdiť duchovný rozvoj tým, že o sebe stále pochybujeme!

Lebo nič, s čím sa v živote stretneme, nie je také, aby sme to nemohli zvládnuť!

Počet strán: 108

Rozmery: 110 x 170 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
22.09.2014

S knihami Cesta stáročiami , Spratek aneb "Bude to podľa mňa" , Súvislosti , Poznaj svoj cieľ , Ja riadim , Moje peniaze a Láska som veľmi spokojná. Niektoré knihy som darovala práve pre obohatenie a vlastné náhľad do samého seba. Autorka výstižne opisuje, na čo sme už treba sami prišli, a potrebujeme to len pripomenúť, dáva veci do logických súvislostí. Jej knihy by mal mať v knižnici každý.

28.01.2013

Knižky Spratek , Poznaj svoj cieľ a Ja riadim sú skvelé, každému odporúčam:-)

30.10.2012

Dobrý deň, ďakujem za otázku, knihy, ktoré som si od Vás kúpila mňa urobili veľkú radosť, mala som predstavu, čo si kupujem, ale predčilo to moje očakávania. Knihy Kontext , Poznaj svoj ​​cieľ , Ja riadim mi obohatili život, veľa vecí som si uvedomila. Myslím, že vďaka nim žijem intenzívnejšie, lepšie. Snažím sa byť každým dňom lepším človekom a mať taký aj svoj život. Z týchto cenných pokladov som získala hŕbu inšpirácie, chuti, sily, lásky ... získala som sama seba, veľa sa mi zmenil život, žijem proste krásne: o))). A môj vnútorný pokoj má vplyv na okolie, takže to pomáha nielen mňa, ale všetkým okolo. Ďakujem.

30.10.2012

Dobrý deň, ďakujem za Váš e-mail. Všetky knižky od Zdenky Jordanov, ktoré som si u Vás objednala ( Kontext , Ja riadim , Poznaj svoj ​​cieľ ) sú veľmi zaujímavé, krásne, poučné. Všetkým je môžem len a len ODPORUČIT: o)

30.10.2012

Knihy Ja riadim , Láska , Moje peniaze , Muž alebo žena? , Súvislosti a Cesta stáročiami sú veľmi dobré, môžem ich všetkým vrelo odporučiť. Som veľmi spokojná.

HORE