loading

Jablčná vláknina 250 g

Značka: Wolfberry | Kód: z56405 | Doplnok stravy
Wolfberry Jablčná vláknina 250 g<br /><strong>Jablečná vláknina</strong>
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Jablčná vláknina 250g Wolfberry. Prirodzene bezlepková jablčná vláknina je považovaná za balzam pre naše črevá. Naviac príjemne vonia a ochutí vašu raňajkovou kašu, dezerty alebo smoothie. Vláknina skvele zasýti a môže tak byť nápomocná aj pri redukcii váhy.

Vlákninu delíme na rozpustnú a nerozpustnú. Táto jablčná vláknina je rozpustné formy - viaže vodu, napučí a tým spomaľuje priechod potravy žalúdkom. Navodzuje teda pocit sýtosti a má blahodárne účinky na črevnú mikroflóru.

Konzumovať ju môžeme v rôznych kašiach, smoothie či jogurtoch alebo tiež samostatne - 1 lyžicu ráno na lačno. Nejedná sa však o náhradu pestrej stravy.

Vyrába sa z jablčných šupiek, ktoré sa sušia a melú na jemný prášok. Preto je dôležité, aby vláknina pochádzala z ekologického poľnohospodárstva a kvalitných, chemicky neošetrených jabĺk.

Podľa ľudového liečiteľstva je jablčná vláknina vhodná pri zápche, nepravidelnej stolici alebo pri pocite nafúknutého brucha.

Nutričné hodnoty v 100g
Energia:
1052 kJ / 257 kcal; Tuky: 5,7 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,3 g; Sacharidy: 12,1 g; z toho cukry: 6,0 g; Vláknina: 61,5 g; Bielkoviny: 8,4 g; Soľ: 0,25 g

Balenie:

250 g (sypký prášok)

Krajina pôvodu: Česká republika

Upozornenie:

skladovanie:
Skladujte v suchu a tme

Informacie o značke Wolfberry

Wolfberry sro disponuje skladovými priestormi a výrobnými kapacitami, ktorými prejde ročne viac ako 250 ton kvalitné sušené kustovnice, sušeného ovocia, orieškov, čajov, strukovín, štiav a sirupov, ktoré sa ďalej triedia, balia a spracovávajú.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE