loading

MUDr. Tatiana KOZLOVÁ Jedľový olej 10 ml

Kód produktu: z299

Dostupnosť:do 28.5. u vás
Cena:5,40 €

Do obľúbených

 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba dodania ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás je totiž dopravné už od 1,90 €.

  Doprava zdarma
  Urobiť si väčšiu radosť sa oplatí. Pri nákupe nad 50,00 € je totiž doprava úplne ZDARMA.

  4 spôsoby dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám je dodanie DPD na adresu i DPD výdajna miesta, Slovenská pošta a Uloženka v Bratislave.

 • Lehota na vrátenie 1 rok × Lehota na vrátenie 1 rok

  1 rok na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. Počas 1 roka od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

 • Lekárska poradňa ZADARMO Lekárska poradňa ZADARMO
MUDr. Tatiana KOZLOVÁJedľový olej 10 ml138.78out_of_stock

Popis:

Jedľový olej obsahuje viac než 35 aktívnych látok (fytoncídov, vitamínov a éterických olejov).

Jedľový olej sa vyrába z čečiny a mladých výhonkov sibírskej jedle. Je to biologicky čistý produkt, pretože jedľa rastie len v ideálnych podmienkach čistého ovzdušia. Tento veľmi cenný výťažok, ktorý je biologicky vysoko aktívny, je od pradávna používaný na osvieženie vzduchu, ďalej ako prísada do kúpeľa a ako kozmetický a masážny prostriedok. Ničí choroboplodné zárodky a odstraňuje nepríjemné pachy, šíri aróma lesného čečiny.

Kedy Jedľový olej pomáha:

 • Opary (herpes) - po každom jedle zľahka potrieme postihnuté miesto jedľovým olejom. Ak trpíte opary často, odporúčame začať endogénne dýchanie s pomocou Frolovova dýchacieho trenažéra za účelom posilnenia imunity a radikálne zmeny procesov látkovej výmeny.
 • Bronchitída, zápal pľúc (pneumónia) - kombinujeme potieranie s inhaláciou. Možno aplikovať buď pomocou Frolovova dýchacieho trenažéra alebo tzv. domácim spôsobom, kedy do nádoby nalejete vriacu vodu, pridáte 3-4 kvapky oleja, pokryte si hlavu plienkou a vdychujte pary. Potom potrite hrudník olejom a ľahnete si pod prikrývku.
 • Angína - 2-5x denne vo 4-6 hodinových intervaloch aplikujeme na mandle čistý olej pomocou špajdle s vatovým tampónom.
 • Chrípka a ďalšie choroby z prechladnutia (najmä u detí) - olejom potierame hornú časť chrbta a hrudníka, vykonávame masáž chodidiel v reflexných zónach 4-5x denne, v intervaloch 5-6 hodín. Po každej procedúre pevne zabalíme chorého do plachty, oblečieme mu teplé ponožky, prikryjeme teplou prikrývkou a podávame bylinkový čaj podporujúci potenie.
 • Žihľavka (diatesa) - zmiešame 1 diel jedľového oleja sa 3 diely detského krému alebo olivového oleja obohateného vitamínom C. Môžeme si tiež pripraviť masť zo 3 kvapiek jedľového oleja a malého množstva (asi 1 čajová lyžička) akéhokoľvek krému, vazelínu alebo lanolínu. Postihnuté miesta potierame zmesou kým žihľavka nezmizne.
 • Kozmetický prostriedok - jedľový olej je ideálnym kozmetickým prostriedkom. Má regeneračný vplyv na bunky, a tým v krátkej dobe vypína ochabnutú pokožku a odstraňuje vrásky. Pôsobí tiež ako prírodný deodorant, preto ho slabým potretím aplikujeme na miesta, kde sa potíme.
 • Zlomeniny, pomliaždeniny - jedľový olej aplikovaný na zlomeniny a pomliaždeniny urýchľuje rast kostí a hojenie. Postihnuté miesto potierame 2x denne.
 • Reumatická polyartritída, artritída z nachladnutia - vopred prehriate kĺby (obkladom namočeným v horúcom roztoku morskej soli) potierame čistým jedľovým olejom a aplikujeme Priessnitzove obklady. Po troch dňoch nastane úľava a potom individuálne aplikujeme na noc podľa bolestivosti kĺbov a opuchov.
 • Paradentóza, bolesti zubov a ďalšie ochorenia dutiny ústnej - vatový alebo obväzový tampón namočíme v oleji a priložíme na chorý zub alebo na zapálenú ďasno na dobu 10 minút. V prípade bolesti zubov opakujeme 1,5-2 hodinách. V prípade paradentózy aplikujeme 15-20x a po 6 mesiacoch opakujeme. Ak ide o ťažkú ​​formu paradentózy, možno po 6 mesiacoch opakovať tretíkrát. Pozor na popálenie sliznice.
 • Ošetrenie poranenia - rezné rany a škrabance ošetrujeme čistým jedľovým olejom - ochraňuje pred hnisaním. Veľká poranenia sa olejom ošetrovať nesmú.
 • Spáleniny a niektoré poranenia kože - jedľový olej sa osvedčuje ako vynikajúci prostriedok na poranenia a popáleniny. Často stačí na poranené alebo popálené miesto len priložiť obrúsok namočený v oleji.
 • Mokvajúce dermatitídy - pripravíme masť zo 3-4 dielov oleja a 7 dielov ľubovoľného tukového základu. Postihnutú časť pokožky potierame 2x denne 8-24 dní.
 • Mokrý ekzém - trofické jazvy, hnisavé rany, mierne popáleniny - zhotovíme zmes z 1 časti oleja a 2 častí ľubovoľného nesoleného tuku. Zasiahnuté miesta potierame 2-3x denne.
 • Ischias, zápaly svalov a ďalšie ochorenia periférnych nervov - bolestivé miesta potierame malým množstvom jedľového oleja. Účinnosť sa zvýši, ak si pripravíme kúpeľ s pridaním 5 kvapiek jedľového oleja alebo iným spôsobom prehrejeme bolestivé miesta. Dĺžka užívania je asi 10 procedúr. Obdobne postupujeme pri bolestiach nôh, chodidiel a kolenných kĺbov.
 • Furunkul, karbunkul (hnisavé ochorenie kože), Panarícium (hnisavý zápal prstov ruky) - 1 časť jedľového oleja a 1 časť višňové masti zmiešať a prikladať na postihnuté miesta. Prevažovať 1-2x denne.
 • Psoriáza - potierame 2-3x denne.

Zloženie:

Množstvo 'Zložka 'Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
xSibírska jedľa biela (Abies sibirica, éterický olej 100%)

Dávkovanie:

po kvapkách

Balenie:

10 ml

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Chráňte oči. Nevhodné pre tehotné ženy (olej je embryotoxický) a kardiakov (olej je éterický). Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v tme a chlade pri teplote do 20 ° C. Krajina pôvodu Rusko.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky sa sibírsku jedľou bielou .

Značka:

MUDr. Tatiana KOZLOVÁ

Prezerali ste tieto produkty

 • MUDr. Tatiana KOZLOVÁ Jedľový olej 10 ml
Dopravné už od 1,90 €,
nad 50,00 € ZADARMO
x
prvni